Unreal Engine ile Görsel Geliştirme

Son zamanların önde gelen oyun motorlarından Unreal Engine, aslında sadece oyun odaklı değil, animasyon, film ve mimari üzerine de çalışılabilen bir yazılım. Anima Okul Unreal Engine ile Görsel Geliştirme eğitiminde Unreal Engine üzerinde çalışmalarınızı zenginleştirebilecek, sinematik animasyonlar yapabileceksiniz. Sektörünüz ne olursa olsun sanal yapımlarınızı bu eğitim ile hayata geçirebilirsiniz.

Eğitim İçeriği

Anima Okul Online Unreal Engine ile Görsel Geliştirme eğitimini tamamlayanlar sinematik görsel geliştirme, oyun geliştirme, gerçek zamanlı 3D ortam oluşturma, mimari görselleştirme gibi konuları öğrenecekler.

Eğitimde ayrıca etkileşimli ortam oluşturmayı, 3D hazır modelleri Unreal Engine'e aktarmayı, görselleştirme için doğru ışık kullanımı, ışıklandırma, sinematik kamera kullanımı, karakter sekansı ve sahne kompozisyonunu öğrenecekler.

Eğitim Sonunda Kazanımlar

Unreal Engine ile tanışan öğrenciler, oyun motorunu kullanmayı öğrenecek, becerilerini geliştirecekler. Kurs sonunda kendi sinematik görsellerini yaparak projelerine uçsuz bucaksız dünyaların kapılarını açabilecekler. Sinematik ve gerçekçi kameralar, ışıklandırmalar, kamera sarsıntıları, simülasyonlar, ses efektleri... Eğitimi başarıyla tamamlayan öğrenciler Unreal Engine ile tüm post prodüksiyon temellerine hakim olabilecekler.

Bu Eğitim Kimler İçin Uygun?

  • 3D bilgisini Unreal Engine ile ilerletmek isteyenler
  • Unreal Engine öğrenmek isteyenler
  • Görselleştirme alanında ilerlemek isteyenler
  • Sanal prodüksiyonda kendini geliştirmek isteyenler
  • Unreal Engine’de ışıklandırma yapmak isteyenler

Not: Bu eğitim için 3D alt yapı bilgisi aranmaktadır.

Eğitim Detayları

Ücret: 26.000,00 TL

Eğitim Süresi: 36 Saat

Programlar: Unreal Engine

Gereksinimler: Bilgisayar

Kontenjan: 12

Satın Al

Unreal Engine ile Görsel Geliştirme | Mayıs 2024 : 17 Mayıs 24 - 07 Ağustos 24