ONLİNE EĞİTİMLER

Anima Okul tarafından sunulan artılara her gün bir yenisi ekleniyor. Bunlardan biri de yaşam temposunun her an daha da hızlandığı günümüzde birçok kişinin kurtarıcısı olan online eğitimler…

Artık kampüste eğitim seçeneğimizin yanında, çevrimiçi eğitim seçeneklerimiz de var. İstanbul dışında ikamet edenler, evde eğitimi tercih edenler, yoğun tempoları sebebiyle kursu online ortamda izlemeyi isteyenler için bulunmaz bir fırsat oluşturan Anima Okul online eğitimleri sayesinde, mekan sınırlaması olmaksızın istediğiniz kursu dilediğiniz yerden takip edebilirsiniz.

Ev konforunda eğitimi mümkün kılan Anima Okul online eğitimleri ile animasyon ve görsel efektler hakkında bilmek istediğiniz her şeyi uzman sektör eğitmenleri aracılığı ile öğrenebilir, mevcut yeteneklerinizi geliştirebilir, yeni yaratıcı beceriler kazanabilir, mekandan bağımsız özgür eğitimin tadını çıkarabilirsiniz.

Hayalinizdeki kariyere adım atmak, gizli kalmış yeteneklerinizi ortaya çıkarmak, seviyeniz ne olursa olsun düşlerinizi süsleyen alanda en verimli eğitimi almak ve sektörde bir adım öne çıkmanıza yardımcı olacak profesyonel portfolyonuzu oluşturmak için hepinizi aramıza bekliyoruz.

Gelin sinema, oyun, reklam, TV sektörlerinin ihtiyaç duyduğu profesyonelleri birlikte ortaya çıkaralım; hayallerinize ve ideallerinize uzanan patikada birlikte yol alalım.