İLERİ SEVİYE EĞİTİMLER

Anima Okul’da eğitim hiçbir zaman bitmez! Temelini aldığınız, öğrenmek istediğiniz, iş alanında uzmanlığınızı belirleyecek eğitimlerimizle kendinizi geliştirebilirsiniz. Detaylı karakter tasarlama, animasyon karakter tasarımı, animasyon tasarım, animasyon karakteri oluşturma, 3D karakter modelleme, VFX eğitimi, görsel efekt programı, fotorealistik gerçekçi render veya rig sistemi nedir gibi konularda bilgi sahibi olabileceğiniz online eğitimlerimize evinizin konforunda girebilirsiniz.

İleri Seviye Eğitimlerde Neler Var?

Anima Okul Online İleri Eğitimlerde var olan niteliğinize nitelik katacak eğitimlerimiz sizleri bekliyor. İleri seviye eğitimlerimizde eğitime bağlı olarak değişen alt yapı bilgisi arıyoruz. Bu yüzden yeni başlayanlar için bu eğitimleri önermiyoruz. 3 ay süren online eğitimlerimize dilediğiniz yerde dilediğiniz zaman katılabilirsiniz! Dersler sona erdikten sonra bile geriye dönük ders videolarını açıp aklınıza takılan yerleri tekrar izleyebilirsiniz.

Öğrencilerimizi hiçbir zaman yalnız bırakmıyor, kariyerlerini oluşturmada yardımcı oluyoruz. Eğitim boyunca oluşturdukları portfolyolar ile iş dünyasına hazırlıyoruz. Anima Okul’dan 3 ayrı 3 aylık eğitim alana 3 aylık staj imkanı sunuyoruz. Mezun olan öğrencilerimize networkümüzü paylaşıyor, sosyal medyada sadece mezunlara özel gruplarda iş ilanları paylaşıyoruz.

İşte Anima Okul Online İleri Seviye Eğitimlerimiz: