Houdini ile Görsel Efekt (VFX)

Anima Okul Houdini ile Görsel Efekt (VFX) eğitimi ile animasyon sürecinin en havalı aşamalarından olan görsel efekt (VFX) hakkında bilmeniz gereken her şeyi öğrenebilir, gerekli programlara profesyonel düzeyde hakim olarak sektöre sağlam bir giriş yapabilirsiniz. 

Eğitim İçeriği

Anima Okul Houdini ile Görsel Efekt (VFX) eğitiminde katılımcılar, birçok filmde gerçekçi ve kompleks efektler elde etmek için kullanılan Houdini isimli programı kullanacaklar. Eğitimin amacı, daha önce 3D prodüksiyon süreçlerinde deneyime sahip Houdini kullanmamış öğrencilere, sektörde karşılaşabilecekleri gerçekçi senaryolar üzerinden 3D VFX tekniklerini öğretmek.

Eğitim Sonunda Kazanımlar

Görsel efekt becerilerinizi artırarak bu alanda ihtiyaç duyacağınız tüm teknik bilgileri öğrenebileceksiniz. Sıvı ve gaz simülasyonları, patlamalar, prosedürel animasyonlar, fur, yanma gibi tüm 3D efekt uygulamalarını çözümleyebileceksiniz.  

Bu Eğitim Kimler İçin Uygun?

  • Houdini programı içinde 3D görsel efekt aşamalarını öğrenmek isteyenler
  • Araştırmayı, problem çözmeyi seven analitik becerileri yüksek olan kişiler
  • Animasyon, oyun, sinema ve reklam sektörlerinde VFX Artist olarak çalışmayı hedefleyenler 

Önemli Not: Katılımcıların Modelleme, Render, Animasyon gibi temel prodüksiyon süreçlerinde tecrübe sahibi olması gerekir. Program başlangıç seviyesi için uygun değildir. 

Not: Havale ödemesi ile %5 indirim fırsatından faydalanabilirsiniz.

Eğitim Detayları

Ücret: 36.000,00 TL

Eğitim Süresi: 36 Saat

Programlar: Houdini

Gereksinimler: Bilgisayar

Kontenjan: 12

Satın Al

Houdini ile Görsel Efekt (VFX) | Eylül 2024 : 25 Eylül 24 - 11 Aralık 24