TEMEL EĞİTİMLER

Hiçbir bilgim yok ama animasyona, çizime başlamak istiyorum, dijital karakter tasarım nasıl yapılır, çizim nasıl öğrenilir bilmek istiyorum, animasyon eğitimi veya 2D karakter tasarlama eğitimi almak istiyorum gibi soruları soruyorsanız doğru yerdesiniz! Anima Okul Online Temel Seviye Eğitimler ile 3 aylık bir eğitim macerasına hazırsanız, Anima Okul olarak biz de size temelden dilediğiniz görsel sanatlar eğitimi vermeye hazırız! Online gerçekleşecek eğitimlerimiz ile siz de hayalinizi gerçekleştirebilirsiniz.

Online Temel Seviye Eğitimlerde Neler Var?

Hiçbir alt yapınız olmadan yeni bir dünyanın kapısını aralamak ister misiniz? İçinizdeki yaratıcılığı ortaya çıkaracak temel seviye eğitimlerimizle 2D, 3D, animasyon, modelleme veya dijital çizim öğrenebilirsiniz. Anima Okul Online Temel Seviye Eğitimler ile uzaktan eğitimin keyfini çıkarın! Dilediğiniz zaman dilediğiniz yerde derslere girerek 3 ay süren eğitimlerden en verimli şekilde faydalanabilirsiniz. Eğitimler bittikten sonra bile geriye dönük ders videolarına ulaşabilir aklınıza takılan tüm soru işaretlerini giderebilirsiniz.

Öğrencilerimizi hiçbir zaman yalnız bırakmıyor, kariyerlerini oluşturmada yardımcı oluyoruz. Eğitim boyunca oluşturdukları portfolyolar ile iş dünyasına hazırlıyoruz. Anima Okul’dan 3 ayrı 3 aylık eğitim alanlara 3 aylık staj imkanı sunuyoruz. Mezun olan öğrencilerimize networkümüzü paylaşıyor, sosyal medyada sadece mezunlara özel gruplarda iş ilanları paylaşıyoruz.

İşte Anima Okul Online Temel Seviye Eğitimleri: