3D Animasyon

Karakteri tasarladınız; şimdi de sıra onu canlandırmada! 3D dünyaya taşıdığınız karakterleri ve nesneleri hareketlendirmek karakter animasyonundan geçiyor. Bir animasyonda gördüğünüz her bir hareket ve poz bu canlandırma teknikleri ile gerçek oluyor. Karakterlerin kişisel özelliklerini göstermede hareket şekilleri büyük önem taşıdığından, karakter canlandırması bir animasyon çalışmasının en hayati süreçleri arasında bulunuyor.

Karakterlerini üç boyutlu hareketli görüntülere dönüştürmeyi, sağlam bir animasyon temeli oluşturmayı ve uzman sektör profesyonellerinden eğitim almayı isteyenler Anima Okul 3D Animasyon eğitimimizde buluşuyor.

Eğitim İçeriği

3 ay süren 3D Animasyon eğitimi boyunca katılımcılar animasyon temellerini geliştirip sinema, reklam, oyun ve çizgi dizi gibi farklı alanlara hitap eden farklı animasyon yapım tarzlarını öğreniyor. Karakter animasyonu için en çok tercih edilen programların başında gelen Autodesk Maya programıyla tanışan öğrenciler, bu özel yazılım sayesinde 3D karakterleri en iyi şekilde nasıl canlandırabileceklerini kavrıyor.

Eğitim Sonunda Kazanımlar

Bu eğitim sonunda, katılımcılar 3D karakterleri canlandırmayı ve bunu hangi tarzlarda yapabileceklerini öğrenerek hayallerindeki animasyonu oluşturmaya bir adım daha yaklaşacaklar.

Bu Eğitim Kimler İçin Uygun?

  • Animasyon temellerini öğrenmek isteyenler
  • Temel karakter animasyon programlarını öğrenmek isteyenler

 

Not: Havale ödemesi ile %5 indirim fırsatından faydalanabilirsiniz.

Eğitim Detayları

Ücret: 30.000,00 TL

Eğitim Süresi: 36 Saat

Programlar: Autodesk Maya

Gereksinimler: Bilgisayar ve Çizim Tableti

Kontenjan: 12

Satın Al

3D Animasyon 1 | Eylül 2024 : 18 Eylül 24 - 04 Aralık 24

ÖĞRENCİ
ÇALIŞMALARI

3D Animasyon 1
3D Animasyon 1
3D Animasyon
3D Animasyon
3D Animasyon 1
3D Animasyon 1
3D Animasyon 1
3D Animasyon 1
3D Animasyon 1
3D Animasyon 1
3D Animasyon 1