3D Karakter Animasyonu

3D dünyaya taşıdığınız karakterleri ve nesneleri hareketlendirmek karakter animasyonundan geçiyor. Bir animasyonda gördüğünüz her bir hareket ve poz bu canlandırma teknikleri ile gerçek oluyor. Karakterlerin kişisel özelliklerini göstermede hareket şekilleri büyük önem taşıdığından, karakter canlandırması bir animasyon çalışmasının en hayati süreçleri arasında bulunuyor. 

Karakterlerini üç boyutlu hareketli görüntülere dönüştürmeyi, sağlam bir animasyon temeli oluşturmayı ve uzman sektör profesyonellerinden eğitim almayı isteyenler Anima Okul 3D Karakter Animasyonu eğitimimizde buluşuyor.

Eğitim İçeriği

1 yıl süren Anima Okul 3D Karakter Animasyonu eğitimi boyunca katılımcılar animasyon temellerini geliştirip sinema, reklam, oyun ve çizgi dizi gibi farklı alanlara hitap eden farklı animasyon yapım tarzlarını öğreniyor. Karakter animasyonu için en çok tercih edilen programların başında gelen Autodesk Maya programıyla tanışan öğrenciler, bu özel yazılım sayesinde yarattıkları karakterleri en iyi şekilde nasıl canlandırabileceklerini kavrıyor.

“Daha başarılı bir karakter animasyonu oluşturmak için karakterin özellikleri nasıl daha iyi kavranır? Ana ve ara pozlar nasıl belirlenir? Hareket çeşitliliği nasıl sağlanır? Karakterde uygulanacak hareket şekilleri nasıl tespit edilir? Bir karakter en iyi şekilde nasıl riglenir?” gibi pek çok soruya cevap verecek olan eğitim, katılımcıların animasyonun ABC’sini tüm incelikleri ile öğrenmesini sağlıyor.

Eğitim Sonunda Kazanımlar

Anima Okul 3D Karakter Animasyonu eğitimi boyunca yapılacak özgün ve ekip çalışmasına yönelik çalışmalar, katılımcıların pratik kazanmasına ve tüm bilgilerini uygulamalı şekilde sağlamlaştırmasına yardımcı olurken, öğrenciler uzman eğitmenlerin rehberliğinde profesyonel “animasyon portfolyosu” oluşturma şansını yakalıyor. Eğitimi bitiren animatörler staj fırsatından yararlanabiliyor. 

Bu Eğitim Kimler İçin Uygun?

  • Oyun ya da animasyon sektöründe animatör olarak çalışmak isteyenler

Eğitim Detayları

Ücret: 55.000,00 TL

Eğitim Süresi: 108 Saat

Programlar: Autodesk Maya

Gereksinimler: Bilgisayar ve Çizim Tableti

Kontenjan: 12

Satın Al

3D Karakter Animasyonu | Eylül 2024 : 12 Eylül 24 - 22 Mayıs 25

ÖĞRENCİ
ÇALIŞMALARI

3D Karakter Animasyonu
3D Karakter Animasyonu
3D Karakter Animasyonu
3D Karakter Animasyonu
3D Karakter Animasyonu
3D Karakter Animasyonu
3D Karakter Animasyonu
3D Karakter Animasyonu
3D Karakter Animasyonu
3D Karakter Animasyonu
3D Karakter Animasyonu