EĞİTMENLER

Bir konuda eğitim alıp kendini geliştirmek isteyenler, kursu verecek kurumu tercih ederken doğal olarak en çok eğitmenleri merak ediyor. Bu durum Anima Okul için de geçerli. Anima Okul öğrenci adaylarımız tarafından bize en çok yöneltilen sorulardan biri daima "Eğitmen kadronuzda kimler var?" sorusu oluyor. Bu çok merak edilen sorunun cevabına gelin birlikte bakalım.

İşi Uzmanından Öğrenmek İsteyenlerin Tercihi

Anima Okul eğitmenleri olarak biz, kendi alanında uzman olan ve sektörde aktif çalışan profesyonelleriz. Sektörde edindiğimiz deneyimi paylaşmak, teknik ve pratik bilgilerimizi aktarmak, sektöre yeni yetenekler kazandırmak ve ileride belki de birlikte çalışacağımız profesyoneller yaratmak için Anima Okul çatısı altında bir araya geldik.

Eğitimin bitmeyen bir süreç olduğunu ve hayatın her evresinde devam ettiğini biliyoruz. Bu yüzden dünyada olup bitenleri, yeni teknoloji ve gelişmeleri yakından takip ediyor; hem kendimizi yeniliyor hem bu gelişmeleri baz alarak ders içeriğimizi güncelliyoruz. Eski moda teknik bilgilere saplanmamak, kurs içeriklerimizle "zamanın ruhunu yakalamak" ve bu ruhu yenilikçi öğretme metotları ile öğrencilerimize aktarmak bizim için çok önemli.

Yalnızca Bilgi Değil Sektöre Dair İpuçları da Alın

Öğrencilerine yalnızca teknik bilgi değil aynı zamanda sektöre dair ipuçları da aktaran Anima Okul eğitmenleri aracılığı ile kariyer yolculuğunuzda karşınıza çıkacakları öğrenebilir, kariyer basamaklarını atarken işinize yaracak birçok önemli püf noktası edinebilirsiniz. Anima Okul eğitmenleri tarafından benimsenen usta – çırak ilişkisi sayesinde yaptığınız projelerde ihtiyacınız olan rehberliği alabilir; bu rehberlik ışığında, sektöre sunabileceğiniz profesyonel portfolyolar hazırlayabilirsiniz.

Eğitmenlerimizin uyguladığı interaktif yaklaşım yardımıyla, kendinizi geliştirirken aynı zamanda demokratik bir atmosferde fikirlerinizi özgürce ifade etmenin huzurunu yaşayabilirsiniz. Teknolojideki gelişmeleri takip ederek sürekli kendilerini ve eğitim programlarını güncelleyen uzman kadromuz aracılığıyla dünya standartlarında bir eğitim almanın hazzını deneyimleyebilir, kariyer yolculuğunuza güçlü bir başlangıç yapabilirsiniz.