UZMANLIK EĞİTİMLERİ

İstanbul Levent’te bulunan kampüsümüz animasyon veya modelleme öğrenmek isteyen herkese açık! Anima Okul Kampüste Uzmanlık Eğitimleri ile sizi uzmanlaştırıyor, yeni bir kariyere hazırlıyoruz. Hiçbir alt yapı bilgisi veya temel aramıyor, yeni bilgilerin ve yeni bir dünyanın kapılarını sizin için açıyoruz. 6 ay veya 1 yıl süren eğitimlerimiz ile kariyerinize sağlam atmanız için elimizden geleni yapıyoruz.

1 yıl süren Anima Okul 3D Animasyon Film Yapım eğitimi ile animasyon yapım süreçlerini en başından öğrenin. 9 aylık teorik eğitim, bu süre zarfında ayrıca atölye saatleri ve daha sonra da 3 ay staj yaparak animasyon sektörüne hazırlanın.

6 ay süren 3D Modelleme Render eğitimi ile animasyon ve oyun süreçlerinin vazgeçilmezi olan 3D modelleme ve render uzmanı olun, eğitim sonrası ünvanınız 3D Generalist olsun!

Anima Okul ile Kariyerini Geliştir

Anima Okul Kampüste Uzmanlık Eğitimleri için hiçbir alt yapı bilgisi aramıyoruz! Geçmişiniz ne olursa olsun geleceğinizi güvenle oluşturmak için gelin eğitimlerimize göz atın. Kendi ilgi alanınıza göre uzmanlık eğitimler ile yeni hayatınıza ve kariyerinize ilk adımınızı atın.

Öğrencilerimizi hiçbir zaman yalnız bırakmıyor, kariyerlerini oluşturmada yardımcı oluyoruz. Eğitim boyunca oluşturdukları portfolyolar ile iş dünyasına hazırlıyoruz. 6 aylık eğitimlerde sınıf birincilerine, bir yıllık eğitimlerde herkese Anima Okul’da sigortalı staj imkanı sunuyoruz. Ayrıca 6 ay ve üzeri eğitimlerde sınıf birincilerine online temel eğitimlerden de hediye ediyoruz! Mezun olan öğrencilerimize networkümüzü paylaşıyor, sosyal medyada sadece mezunlara özel gruplarda iş ilanları paylaşıyoruz.

Yeni bir kariyere sağlam giriş yapabileceğiniz Anima Okul Kampüste Uzmanlık Eğitimleri: