UZMANLIK EĞİTİMLER

Anima Okul’un Uzmanlık Eğitimleri artık Online olarak da sizlerle! Hiçbir temeliniz olmadan sizi istediğiniz konuda uzmanlaştıracak Uzmanlık Eğitimleri ile animasyon, oyun veya çizim dünyasına adım atın!

1 yıl süren Online 3D Karakter Animasyonu eğitimiyle siz de animasyon tasarımcısı olun, animasyon yapımlarında yer alın.

6 ay süren 3D Modelleme Render eğitimi ile animasyon ve oyun süreçlerinin vazgeçilmezi olan 3D modelleme ve render uzmanı olun, eğitim sonrası ünvanınız 3D Generalist olsun!

6 ay süren Anima Okul Online Akademik Portfolyo Oluşturma eğitimi ile sıfırdan çizime başlamak artık çok kolay! Dijital çizimde portfolyo oluşturacağınız, çizim teknikleri, figür çizimi kısacası çizim eğitimi alacağınız programımızda yurt içi ve yurt dışı okullar için başvurulara hazırlanabilir, çizim derslerimizle yeteneğinizi geliştirebilirsiniz.

Oyun dünyasına adım atmak ama nereden başlayacağınızı bilmiyorsanız 6 ay süren Game Artist veya Game Design – Oyun Tasarımı eğitimlerimize göz atın. Oyun karakteri tasarlamak, oyun modellemeleri yapmak, oyun geliştirmek, oyun tasarımı eğitimi almak, dijital oyun tasarımı dünyasına girmek istiyorsanız eğitimlerimizi kaçırmayın!

Anima Okul ile Kendini Geliştir

Anima Okul Online Uzmanlık Eğitimleri için hiçbir alt yapı bilgisi aramıyoruz! Geçmişiniz ne olursa olsun geleceğinizi güvenle oluşturmak için gelin eğitimlerimize göz atın. Kendi ilgi alanınıza göre uzmanlık eğitimler ile yeni hayatınıza ve kariyerinize ilk adımınızı atın.

Öğrencilerimizi hiçbir zaman yalnız bırakmıyor, kariyerlerini oluşturmada yardımcı oluyoruz. Eğitim boyunca oluşturdukları portfolyolar ile iş dünyasına hazırlıyoruz. 6 aylık eğitimlerde sınıf birincilerine, bir yıllık eğitimlerde herkese Anima Okul’da staj imkanı sunuyoruz. Mezun olan öğrencilerimize networkümüzü paylaşıyor, sosyal medyada sadece mezunlara özel gruplarda iş ilanları paylaşıyoruz.

Anima Okul Online Uzmanlık Eğitimleri ile uzaktan eğitimin keyfini çıkar! Derslere zamandan veya mekandan bağımsız katılabilme özelliği ile öğrenmenin sınırını kaldırdık. Hatta dersler bittiğinde bile geriye dönük ders videolarına erişebilir kafandaki soru işaretlerini giderebilirsin!

Yeni bir kariyere sağlam giriş yapabileceğiniz Anima Okul Online Uzmanlık Eğitimleri: