ANİMA OKUL

Anima Okul’da işe baştan başla!

Uzun kariyer maratonuna sağlam bir giriş yapmayı hedefleyenler, başka bir kariyerin hayalini kuranlar, eğitimlerindeki eksiklikleri gidermek isteyenler, içlerindeki sanat tutkusunu doyurmayı düşleyenler, yeteneğini kalıcı bir mesleğe dönüştürmenin peşindekiler, ideal mesleğini arayanlar ya da sadece merak edenler… Bu seçeneklerden hangisi olursanız olun, istek ve hayallerinizin cevabı Anima Okul’da!

İster çocuk ister yetişkin, ister amatör ister profesyonel olun; size ve hayallerinize Anima Okul’da her zaman bir yer, yeteneklerinize ise kendilerini açığa çıkarmak için bir şans var! Animasyon, modelleme, 2D, 3D, oyun tasarımı, dijital çizim, görsel efekt ve çok daha fazlası Anima Okul’da sizleri bekliyor.

Neden Anima Okul?

Animasyon ve Görsel Efekt eğitimi denilince birçok kişinin aklına gelen ilk ismin Anima Okul olması tesadüf değil. Neden mi?

Anima İstanbul’un 25 yıllık deneyimini arkamıza alarak bilgiyi deneyim ile birleştiriyoruz. Anima Okul olarak her zaman dünyadaki gelişmeleri ve yeni teknolojileri takip ediyor, mevcut eğitim programlarımızı bu yeniliklere uygun şekilde geliştirip dünya standartlarında eğitim veriyoruz.

Sektöründe uzman eğitmenlerimizin yenilikçi yöntemlerle aktardıkları bilgiler sayesinde, katılımcılarımızın eğitimlerinden maksimum fayda ve verim elde etmesini mümkün kılıyoruz. Eğitmenlerimizin sektördeki deneyimlerini öğrencilerimize aktarıyor; teknik bilginin yanında, yararlanacakları sektöre dair püf noktalar da sunuyoruz.

6 aylık uzmanlık eğitimlerinde verilen ödevleri başarı ile tamamlayan sınıf birincilerine 3 aylık temel eğitim hediye ediyoruz. Eğitim bitiminde başarılı olan öğrencilere staj ve iş için anlaşmalı firmalarımıza ve kendi şirketlerimize yönlendiriyoruz

Sıcak, demokratik, keyifli ve rahat bir ortam sağlayarak öğrencilerimiz için yalnızca bir eğitim merkezi değil, aynı zamanda da severek adım atacakları ikinci bir ev olmak için çalışıyoruz. İstanbul Levent’te bulunan kampüsümüzde ve online eğitimlerle hem İstanbul’daki hem tüm Türkiye’deki öğrencilere hizmet veriyoruz.

Anima Okul ile Kariyerini İnşa Et

Eğitim süresi boyunca öğrencilerimizin profesyonel portfolyo oluşturmasına yardım ediyor, sektöre sunabilecekleri işler yaratmaları konusunda onları teşvik ediyoruz.

Tüm 6 aylık eğitimlerde sınıf birincilerine, 1 yıllık eğitimlerde tüm öğrencilere, 3 ayrı 3 aylık eğitim alanlara staj imkanı sağlıyoruz. Böylelikle katılımcılarımızın teknik bilgilerini pratik bilgiye dönüştürmesine yardımcı oluyoruz. Anima Okul sosyal medya hesaplarında sadece mezunlara özel gruplarda iş ilanları paylaşıyor, networkümüzü mezunlarımız ile paylaşarak sektörde iş bulmalarını kolaylaştırıyoruz.

Anima Okul eğitimleri ile kendinizi geliştirebilir, yeni kariyer kapılarını aralayabilir, yurt içi ve yurt dışı iş imkanlarını rahatlıkla değerlendirebilirsiniz.