ANİMA OKUL

Anima Okul’da işe baştan başla!

Uzun kariyer maratonuna sağlam bir giriş yapmayı hedefleyenler, başka bir kariyerin hayalini kuranlar, eğitimlerindeki eksiklikleri gidermek isteyenler, içlerindeki sanat tutkusunu doyurmayı düşleyenler, yeteneğini kalıcı bir mesleğe dönüştürmenin peşindekiler, ideal mesleğini arayanlar ya da sadece merak edenler…

Bu seçeneklerden hangisi olursanız olun, istek ve hayallerinizin cevabı Anima Okul’da!

25 yıllık deneyimi ile sektörün en güçlü isimlerinden olan Anima İstanbul uzmanlığında doğan Anima Okul olarak, yeni yeteneklerin gün yüzüne çıkmasına yardımcı oluyor ve Türkiye’nin sektördeki potansiyelini hep birlikte canlandırıyoruz.

İster çocuk ister yetişkin, ister amatör ister profesyonel olun; size ve hayallerinize Anima Okul’da her zaman bir yer, yeteneklerinize ise kendilerini açığa çıkarmak için bir şans var!

Neden Anima Okul

Animasyon ve Görsel Efekt eğitimi denilince birçok kişinin aklına gelen ilk ismin Anima Okul olması tesadüf değil. Neden mi?

  • Anima İstanbul’un 25 yıllık deneyimini arkamıza alarak bilgiyi deneyim ile birleştiriyoruz.
  • Anima Okul olarak her zaman dünyadaki gelişmeleri ve yeni teknolojileri takip ediyor, mevcut eğitim programlarımızı bu yeniliklere uygun şekilde geliştirip dünya standartlarında eğitim veriyoruz.
  • Sektöründe uzman eğitmenlerimizin yenilikçi yöntemlerle aktardıkları bilgiler sayesinde, katılımcılarımızın eğitimlerinden maksimum fayda ve verim elde etmesini mümkün kılıyoruz.
  • Eğitmenlerimizin sektördeki deneyimlerini öğrencilerimize aktarıyor; teknik bilginin yanında, yararlanacakları sektörel püf noktalar da sunuyoruz.
  • 6 aylık eğitimlerimiz sonunda portfolyoları değerlendirilen öğrencilerimizden işleri başarılı bulunanlara ücretsiz eğitim ve staj imkanı sağlıyoruz. Böylelikle katılımcılarımızın teknik bilgilerini pratik bilgiye dönüştürmesine yardımcı oluyoruz.
  • Verilen ödevleri başarı ile tamamlayan sınıf birincilerine 3 aylık çizim eğitimi hediye ediyoruz. Eğitim bitiminde başarılı olan öğrencilere staj ve iş için anlaşmalı firmalarımıza ve kendi şirketlerimize yönlendiriyoruz
  • Sıcak, demokratik, keyifli ve rahat bir ortam sağlayarak öğrencilerimiz için yalnızca bir eğitim merkezi değil, aynı zamanda da severek adım atacakları ikinci bir ev olmak için çalışıyoruz.
  • Eğitim süresi boyunca öğrencilerimizin profesyonel portfolyo oluşturmasına yardım ediyor, sektöre sunabilecekleri işler yaratmaları konusunda onları teşvik ediyoruz.
  • 3 aylık ve 6 aylık kurslarımız için oluşturduğumuz online eğitim seçenekleri sayesinde, İstanbul dışında oturanların ve çevrimiçi eğitimi tercih edenlerin de kurslarımızdan yararlanmasını sağlıyoruz.