HİBRİT EĞİTİMLER

Animasyon ve VFX sektöründe tecrübeli eğitmenlerin öncülüğünde, yeni bir kariyere adım atmak, yaratıcı yönünüzü geliştirmek, animasyon tekniklerini öğrenmek, çizim yeteneğinizi geliştirmek, kendi tarzınızı yansıtan karakterler ve konseptler oluşturup, kısa filmler yapmak istiyorsanız Anima Okul Hibrit Eğitim programlarımız tam da aradığınız fırsat!

Hibrit Eğitim Neleri Kapsıyor?

Anima Okul Hibrit Eğitim altında yer alan eğitimlerimiz, Online eğitimlerimize birlikte Beşiktaş Levent’te bulunan eğitim merkezimizde verilen programları kapsıyor. Uzmanlık eğitimlerimiz 1 yılık ve 6 aylık eğitimler şeklinde sizlerle buluşuyor. Yeni bir kariyere adım atmak isteyenlerin katıldığı yoğun uzmanlık eğitimlerimizde 3D Animasyon Film Yapım eğitimini tercih eden öğrencilerimiz, animasyon ve VFX sektörünün ihtiyaçlarını karşılayacak bir alt yapıya sahip olurken, 3D animasyon filmlerinin tüm süreçlerine dahil olup kısa filmlerini yapabilecek aşamayla mezun olacaklar. 480 saat eğitim, 144 saat atölye ve 120 saat staj yaparak eğitimini tamamlayan öğrencilerimiz Milli Eğitim Bakanlığı onaylı sertifika ile usta öğretici olarak eğitim kurumlarında çalışabileceklerdir.

Eğitimlerin yanında, başarılı öğrencilerimiz kendilerini geliştirmelerine yardımcı olacak birçok fırsat da elde ediyor. 6 Aylık eğitimlerimizi başarıyla bitiren sınıf birincileri, 3 aylık  staj programımıza dahil ediliyor.

Tüm öğrencilerimiz Anima Okul'da danışman hocalarımızın rehberliğinde portfolyolarını geliştiriyor ve oluşturdukları profesyonel portfolyolarla sektöre daha emin adımlarla giriş yapıyor.

Hibrit Eğitim'de Başka Neler Var?

Anima Okul Hibrit Eğitim başlıklarımızın önemli bir kolu da seminerler… Alanında uzman sektör profesyonelleri tarafından verilen hem temel hem ileri seviye seminerler yardımıyla öğrencilerimiz kendilerini geliştirme fırsatı elde ediyor.

Eğitim ve seminerlerin yanında, sınıflara özel belirlenen online atölye çalışmaları sayesinde öğrenciler öğrendikleri bilgileri pekiştirme ve eksik kaldıkları konuları tamamlama şansı yakalıyor.