ANİMA İSTANBUL

20 Yılı Aşan Bir Deneyim ve Başarı Öyküsü: Anima İstanbul

1995 yılında animasyon ağırlıklı bir yapım şirketi olarak start verilen Anima İstanbul, 20 sene içerisinde her türlü yapım ve animasyon tekniğiyle film üretebilen bir şirket halini aldı. Anima İstanbul olarak bugün, tüm post-prodüksiyon sürecini kendi bünyesinde çözebilen ve senaryo aşamasından yayın aşamasına kadar, bir filmin hayata geçmesi için gerekli tüm hizmetleri kendi çatısı altında verebilen entegre bir film yapım şirketiyiz.

Anima İstanbul Değerleri

Bizi farklı kılan; dijital dünyanın hayatımızda yarattığı değişimlere ayak uydurabilme yeteneğimizin yanında; bu değişimleri en hızlı, en kreatif ve dinamik şekilde hayata geçirecek yetenekleri aynı çatı altında buluşturuyor olmamız.

Anima İstanbul olarak işin küçük ya da büyüğü olmadığına, önemli olanın “iyi iş” çıkarmak olduğuna inanıyoruz. İyi iş ortaya koymak için gerekli olanın ise özel ilgi, özel yatırım, özel anlayış ve uzmanlaşma olduğuna inanıyoruz. Animasyondan görsel efektlere, post prodüksiyondan CGI teknolojilerine… İmzamızı taşıyan tüm işlerde hep en iyiyi yakalamayı hedefliyoruz.

Yaptığımız işlerin yanında, yetiştirdiğimiz yeteneklerle de sektöre fayda sağlamaya çalışıyoruz. Anima Okul ile Türkiye’nin ihtiyacı olan yeni yetenekleri ortaya çıkarıyor, sektörü genç zihinlerle tanıştırıyoruz.

Biz Büyük Bir Aileyiz

Kurucu ortaklarımız, tam zamanlı çalışan yönetmenlerimiz, yapımcılarımız, yapım ekiplerimiz, yazarlarımız, karakter tasarım ekibimiz, art direktörlerimiz ve post-prodüksiyon ekibimiz ile biz kalabalık, büyük bir aileyiz. Meraklı, zamana ayak uydurabilen ve yenilikçi kişilerden oluşan dinamik kadromuz, başarımızın en büyük sebebi.

Ailemizin bir diğer önemli parçası da elbette müşterilerimiz. Anima İstanbul ekibi olarak, yıllardır Türkiye’nin en büyük markaları ile çalışıyor olmanın gururunu yaşıyoruz. Telekomünikasyon şirketlerinden dünyaca ünlü giyim markalarına kadar farklı alanlarda hizmet veren birçok markanın işlerine imzamızı atmayı sürdürüyoruz.

Yıllar içinde ekibimize katılacak yeni yeteneklerle Anima İstanbul ruhunu yaşatmayı, sektörde fark yaratacak yeni projelere imza atmayı ve verdiğimiz eğitimlerle donanımlı birçok yeni profesyoneli sektöre katmayı hedefliyoruz.