UZMANLIK EĞİTİMLERİ

Anima Okul Hibrit Eğitimleri ile sizi uzmanlaştırıyor, yeni bir kariyere hazırlıyoruz. Hiçbir alt yapı bilgisi veya temel aramıyor, yeni bilgilerin ve yeni bir dünyanın kapılarını sizin için açıyoruz. 6 ay veya 1 yıl süren eğitimlerimiz ile kariyerinize sağlam atmanız için elimizden geleni yapıyoruz.

1 yıl süren Anima Okul 3D Animasyon Film Yapım eğitimi ile animasyon yapım süreçlerini en başından öğrenin. 9 aylık teorik eğitim Online olarak, bu süre zarfında ayrıca haftada bir kampüste etüt ve daha sonra da 3 ay staj yaparak animasyon sektörüne hazırlanın.

Anima Okul ile Kariyerini Geliştir

Anima Okul Hibrit Uzmanlık Eğitimleri için hiçbir alt yapı bilgisi aramıyoruz! Geçmişiniz ne olursa olsun geleceğinizi güvenle oluşturmak için gelin eğitimlerimize göz atın. Kendi ilgi alanınıza göre uzmanlık eğitimler ile yeni hayatınıza ve kariyerinize ilk adımınızı atın.

Öğrencilerimizi hiçbir zaman yalnız bırakmıyor, kariyerlerini oluşturmada yardımcı oluyoruz. Eğitim boyunca oluşturdukları portfolyolar ile iş dünyasına hazırlıyoruz. 6 aylık eğitimlerde sınıf birincilerine, bir yıllık eğitimlerde herkese Anima Okul’da staj imkanı sunuyoruz. Mezun olan öğrencilerimize networkümüzü paylaşıyor, sosyal medyada sadece mezunlara özel gruplarda iş ilanları paylaşıyoruz.

Yeni bir kariyere sağlam giriş yapabileceğiniz Anima Okul Hibrit Uzmanlık Eğitimleri: