KAMPÜSTE EĞİTİMLER

Yaratıcı yönünüzü geliştirmek, animasyon tekniklerini öğrenmek, çizim yeteneğinizi geliştirmek, kendi tarzınızı yansıtan karakterler ve konseptler oluşturmak istiyor ve bu becerileri yerinde, uzman eğitmenler tarafından verilen eğitimlerle kazanmak istiyorsanız, kampüste eğitim programlarımız tam da aradığınız fırsat!

Kampüste Eğitim Neleri Kapsıyor?

Kampüste eğitim başlığı altında yer alan kurslarımız, Beşiktaş’ta bulunan eğitim merkezimizde fiziki olarak bulunmanızı gerektiren programları kapsıyor. Kampüs içi eğitimlerimiz 6 aylık ve 3 aylık eğitimler şeklinde sizlerle buluşuyor. 6 aylık kurslarımız arasında 3D karakter tasarımı, modelleme & render ve karakter animasyonu eğitimleri yer alırken; konsept tasarım, dinamik figür çizimi ve 2D karakter tasarımı eğitimi görmek isteyenlerin 3 aylık eğitimlerde buluşuyor.

Eğitimlerin yanında, başarılı öğrencilerimiz kendilerini geliştirmelerine yardımcı olacak birçok fırsat da elde ediyor. 6 Aylık eğitimlerimizi başarıyla bitiren sınıf birincileri, 36 saatlik çizim eğitiminden ücretsiz yararlanmanın yanında, 3 aylık sigortalı staj programımıza dahil ediliyor.

Tüm öğrencilerimiz danışman hocalarımızın rehberliğinde portfolyolarını geliştiriyor ve oluşturdukları profesyonel portfolyolarla sektöre daha emin adımlarla giriş yapıyor.

Kampüste Başka Neler Var?

Kampüste eğitim başlıklarımızın önemli bir kolu da seminerler… Alanında uzman sektör profesyonelleri tarafından verilen hem temel hem ileri seviye seminerler yardımıyla öğrencilerimiz kendilerini geliştirme fırsatı elde ediyor.

Eğitim ve seminerlerin yanında, sınıflara özel belirlenen etüt çalışmaları sayesinde öğrenciler öğrendikleri bilgileri pekiştirme ve eksik kaldıkları konuları tamamlama şansı yakalıyor