KAMPÜSTE EĞİTİMLER

Animasyon ve VFX sektöründe tecrübeli eğitmenlerin öncülüğünde, yeni bir kariyere adım atmak, yaratıcı yönünüzü geliştirmek, animasyon tekniklerini öğrenmek, çizim yeteneğinizi geliştirmek, kendi tarzınızı yansıtan karakterler ve konseptler oluşturup, kısa filmler yapmak istiyorsanız  kampüste eğitim programlarımız tam da aradığınız fırsat!

Kampüste Eğitim Neleri Kapsıyor?

Kampüste eğitim başlığı altında yer alan eğitimlerimiz, Beşiktaş Levent’te bulunan eğitim merkezimizde verilen programları kapsıyor. Uzmanlık eğitimlerimiz 1 yılık ve 6 aylık eğitimler şeklinde sizlerle buluşuyor. Yeni bir kariyere adım atmak isteyenlerin katıldığı yoğun uzmanlık eğitimlerimizde 3D animasyon ve Film Yapım eğitimini tercih eden öğrencilerimiz. Animasyon ve VFX sektörünün ihtayaçlarını karşılayacak bir alt yapıya sahip olurken, 3D animasyon filmlerinin tüm süreçlerine dahil olup kısa filmlerini yapabilecek aşamayla mezun olacaklar. 340 saat eğitim, 250 saat atölye ve 240 saat staj yaparak eğitimini tamamlayan öğrencilerimiz Milli Eğitim Bakanlığı onaylı sertifika ile usta öğretici olarak eğitim kurumlarında çalışabileceklerdir.

Eğitimlerin yanında, başarılı öğrencilerimiz kendilerini geliştirmelerine yardımcı olacak birçok fırsat da elde ediyor. 6 Aylık eğitimlerimizi başarıyla bitiren sınıf birincileri, 36 saatlik çizim eğitiminlerinden ücretsiz yararlanmanın yanında, 3 aylık  staj programımıza dahil ediliyor.

Tüm öğrencilerimiz danışman hocalarımızın rehberliğinde portfolyolarını geliştiriyor ve oluşturdukları profesyonel portfolyolarla sektöre daha emin adımlarla giriş yapıyor.

Kampüste Başka Neler Var?

Kampüste eğitim başlıklarımızın önemli bir kolu da seminerler… Alanında uzman sektör profesyonelleri tarafından verilen hem temel hem ileri seviye seminerler yardımıyla öğrencilerimiz kendilerini geliştirme fırsatı elde ediyor.

Eğitim ve seminerlerin yanında, sınıflara özel belirlenen online atölye çalışmaları sayesinde öğrenciler öğrendikleri bilgileri pekiştirme ve eksik kaldıkları konuları tamamlama şansı yakalıyor.