MİHRİBAN DEMİRLİ

Mihriban Demirli

Merhaba herkese. Ben Mihriban. Anadolu Üniversitesi Moda Tasarım Bölümü mezunuyum. Şu an aynı bölümde yüksek lisansa devam ediyorum. Tasarım yapmayı her zaman çok sevdim, ama artık 2D çizimden 3D çizime geçmeyi istemem Anima Okul ile tanışmama neden oldu. :)

Eğitim alabileceğim yerleri araştırırken karşıma Anima Okula çıktı. Öğrenci yorumları, yapılan işler, aradığımda gösterilen ilgi güven duymamı sağladı ve 3D modelleme render eğitimine başladım. Bu eğitime başlamamın en büyük nedenlerinden biri yüz yüze olmasıydı, ancak pandemi sebebiyle bir ay online eğitim yaptık ve derslerin kayıt altında olmasının, tekrar izleyebilmemizin faydaları online eğitime karşı bakışımı değiştirdi. Çok verimli ve öğrenmenin çok eğlenceli olduğu bir altı ay geçirdim. Öncesinde hiç tanımadığım 3D modellemeyle ilgili kafamda çok soru vardı. Sorduğum her soruya cevap alabildim, hatta tekrar tekrar sorduğum sorulara bile tekrar tekrar, ve sabırla, cevap alabildim. :) Ayni zamanda Erhan hocamın yönlendirmesiyle 3D modellemeyi kullanarak alanım olan tekstilde de kendimi geliştirebildim. Henüz kurs bitmemişken staj yapma imkanı kazandım ve Seçkin hocamın desteğiyle sektöre dair bilgi edindim, işlerimi nasıl geliştirebileceğime yönelik çok yardımcı oldu.

Bana kattığı her şey için "iyi ki" diyebileceğim Anima okul ailesine çok çok teşekkür ederim. Herkese tavsiye ediyorum, gelin arkadaşlar. :)