After Effects ile 2D Animasyon

Başta televizyon reklamları olmak üzere, internet ve diğer tüm mecralarda yayınlanan animasyonların birçoğu After Effects programı kullanılarak yapılmaktadır. Anima Okul After Effects ile 2D Animasyon eğitimi ile "motion graphic" yani hareketli grafik animasyonlarını yapabileceksiniz. Birçok video ajansında bu konuda çalışan kadroları bulmak mümkündür, çünkü sektörün dinamizmi ve organik yapısı sebebiyle yapılacak projelerin hızlı ve kaliteli olarak yayınlanması markalar tarafından tercih edilir. 

Eğitim İçeriği

Anima Okul After Effects ile 2D Animasyon eğitiminde, Photoshop ve After Effects kullanılarak animasyon yapımı üstüne çalışmalar yapılacaktır. Hareketli grafiğin dijitalleşen sektördeki büyük etkisinin örneklerle açıklandığı Anima Okul After Effects ile 2D Animasyon eğitiminde, reklam filmlerinden kısa filmlere kadar birçok alanda dersler gösterilecektir.

3 ay sürecek eğitim sayesinde; kendi karakterinizi tasarlama ya da isterseniz tasarlanmış bir karakteri hareketlendirme fırsatı bulacaksınız. Ayrıca bir senaryonun nasıl okunacağını, nasıl tasarlanacağını ve nasıl filme dönüştürüleceğini öğreneceksiniz.Eğitimin sonunda isterseniz kazandığınız bilgiler sayesinde kendi kısa filminizin konusunda ilerleme şansınız olacaktır. Bu programlarla hazırlanmış filmlerle birçok ulusal ve uluslararası festivale katılmak ve ödüller almak mümkündür.

Eğitim Sonunda Kazanımlar

Hareketli grafik tasarımcılar sektörde iş bulmakta zorluk çekmezler. Eğer hem çizim yapıp hem de bu çizilen tasarımı hareketlendirebilen bir hareketli grafik tasarımcısı olursanız sektörde aranan insanlar arasına girebilirsiniz. Zaman içinde bu kariyerde yükselerek çok iyi noktalara gelebilmek mümkündür. Anima Okul After Effects ile 2D Animasyon eğitiminin sonunda birçok reklam ajansı ve video prodüksiyon şirketinde kariyer hedefi ile ilgili ilk adımı atmış olacaksınız. 

Bu Eğitim Kimler İçin Uygun?

  • Motion Design becerilerini geliştirmek isteyenler
  • Ses üzerine animasyon tekniklerini kullanıp tanıtım filmleri yapmak isteyenler
  • Reklam ve oyun sektöründe 2D Motion Designer olarak çalışmak isteyenler
 
Not: Havale ödemesi ile %5 indirim fırsatından faydalanabilirsiniz.

Eğitim Detayları

Ücret: 3.600,00 TL

Eğitim Süresi: 36 Saat

Programlar: Photoshop ve After Effects

Gereksinimler: Bilgisayar ve Grafik Tablet

Kontenjan: 12

Satın Al

After Effects İle 2D Animasyon | Haziran 2021 : 08 Haziran 21 - 31 Ağustos 21

Sercan Tunalı

After Effects ile 2D Animasyon

Eğitmen: Sercan Tunalı Animasyon Yönetmeni
Ders Günleri: Salı Ders Saatleri: 19.00 - 22.00

Eğitim İşleyiş Videosu

ÖĞRENCİ
ÇALIŞMALARI

After Effects ile 2D Animasyon
After Effects ile 2D Animasyon