3D Animasyon 2

Nedir, Nerelerde Kullanılır?

Vücut dinamiği ve denge çoğu animatörün zorlandığı bir konudur. Bir animasyonun ikna edici bir vücut dinamiğinin olmaması, bu işten anlamayan gözlerin bile dikkatini çekebilir. Bu kurda öğrenciler anime ettikleri karakterlerin karşılaştığı problemleri çözerek seviyelerini daha ileriye çıkarabileceklerdir.

Eğitim İçeriği

Üç ay süren eğitim boyunca öğrenciler doğru bir vücut dinamiği için gerekli olan yöntemleri öğrenecekler. Her hafta verilen ödevlerle gözlemleme yeteneklerini geliştirecekler. Planladıkları animasyonların eğitmen gözetiminde video referanslarını çekip, Autodesk Maya programında blocking, breakdown ve in between aşamalarını yapacaklar. 

Eğitim Sonu Kazanımlar

Bu eğitim sonunda öğrenciler gözlemleme yeteneklerini geliştirerek. Vücut dinamiği animasyonlarını daha kusursuz yapabilecek aşamaya geleceklerdir. Ayrıca karşılaştıkları problemlere kısa sürede hızlı ve doğru çözümler üreteceklerdir.

Bu Eğitim Kimler İçin Uygun

  • Autodesk Maya programı kullanarak basit animasyonlar yapmış, animasyon araçlarına hakim animatörler katılabilir. 
  • Bacak ve gövdeden oluşan bir karakterle yürüme, koşma gibi animasyonlar yapabilen, animasyon prensiplerini öğrenmiş animatörler.
  • Animasyon bilgilerini daha ileriye götürmek isteyenler.

Kurs Detayları

Ücret: 3.600,00 TL

Kurs Süresi: 12 Hafta

Programlar: Autodesk Maya

Gereksinimler: Bilgisayar ve çizim tableti

Kontenjan: 12

Satın Al

3D Animasyon 2 | Ocak 2021 : 20 Ocak 21 - 07 Nisan 21

Sezgin Öztürk

3D Animasyon 2

Eğitmen: Sezgin Öztürk Animasyon Yönetmeni
Ders Günleri: Çarşamba Ders Saatleri: 19.00 - 22.00