3D Modelleme Render (6 Ay)

3D Modelleme Render (6 Ay)

Nedir, Nerelerde Kullanılır?

Animasyon hazırlama sürecinin en önemli aşamalarından olan modelleme ve render alanlarına gösterilen ilgi her geçen gün artıyor. Anima Okul çatısı altında verdiğimiz modelleme render eğitimi ile animasyon sürecinin vazgeçilmezleri olan bu ikili hakkında bilmeniz gereken her şeyi öğrenebilir, gerekli programlara profesyonel düzeyde hakim olarak sektöre sağlam bir giriş yapabilirsiniz.

Eğitim İçeriği

6 aylık bir süreyi kapsayan modelleme render eğitimimizin 3 ay süren ilk kurunda, öğrencilerimiz modellemede en çok yararlanılan araçlardan olan Autodesk Maya ve ZBrush programlarını kullanmayı öğrenecek. Düzgün örgü istemi aracılığıyla inorganik modellemeden organik modellemeye doğru ilerleyecek olan katılımcılarımız, eğitimleri sürecinde ileri düzey karakter modellemenin tüm detayları ile tanışacak.

Render, compositing teknikleri ve programlarına ağırlık veren ikinci kurda, öğrenciler Arnold / Vray ve node – base compositing mantığına sahip Fusion programlarını kullanmayı öğrenecek. Render, compositing bilgilerini modelleme bilgileri ile harmanlama fırsatı yakalayacak olan katılımcılar, bu sayede 3D Generalist olma yolunda önemli bir adım atacak.

Eğitim Sonunda Kazanımlar

Tüm 6 aylık programlarda olduğu gibi, modelleme render eğitimini başarı ile tamamlayan sınıf birincileri de 3 aylık ücretsiz çizim eğitimi ve sigortalı 3 aylık staj imkanlarından faydalanabilecek.

Modelleme render eğitimi sayesinde amorf haldeki obje ve karakterlerden bina ve mekanlara kadar tüm öğelerin profesyonel olarak modellemesini yapmayı ve bu modellerin renderını nasıl en iyi şekilde alabileceğinizi öğrenebilir, bu becerilerinize kattığınız compositing bilgilerinizle sektörde sağlam bir yer edinebilirsiniz.

Bu Eğitim Kimler İçin Uygun?

  • Doğru topoloji ile obje, mekan ve karakter modelleme sürecinde uzmanlaşmak isteyenler
  • Tüm tarz ve tip modellerde doku, malzeme, shading tekniklerini öğrenmek isteyenler
  • 3D sahne oluşturma, ışık tasarım ve Compositing tekniklerinde bilgi ve beceri kazanmak isteyenler
  • Sektörde 3D Generalist olarak çalışmak isteyenler

 

Kurs Detayları

Kurs Süresi: 24 Hafta

Programlar: Autodesk Maya, zBrush, Arnold/ Vray, Fusion

Gereksinimler: Bilgisayar ve Çizim Tableti

Kontenjan: 12

Bize Ulaşın

Modelleme Render | Ekim 2020 : 12 Ekim 20 - 01 Nisan 21

Demircan Taş

Modelleme Ekim 2020

Eğitmen: Demircan Taş 3D Generalist
Ders Günleri: Pazartesi-Perşembe Ders Saatleri: 19.00-22.00

Kurs İşleyiş Videosu

ÖĞRENCİ
ÇALIŞMALARI

Modelleme Render
Modelleme Render
Modelleme Render
Modelleme Render
Modelleme Render
Modelleme Render
Modelleme Render
Modelleme Render
Modelleme Render
Modelleme Render
Modelleme Render