ÖZEL DERS

1

Eğitimlere Göz At!

Aradığın eğitimi bulamadın mı? Grup derslerin saatleri veya günleri programına uymuyor mu? O zaman özel derslerimiz tam size göre! Yetişkinler için 18 saat 6 hafta, gençler için ise 18 saat 9 hafta sürüyor. Sitemizden eğitimlere göz atabilir veya aklındaki eğitim için bize ulaşabilirsin.

2

Eğitimini Seç!

Kendine en uygun eğitimi seçtikten sonra alacağın eğitim ile ilgili site üzerinden benzer eğitimlerin müfredatına, gereksinimlerine ve mezun öğrencilerin çalışmalarına göz atarak aklındaki soru işaretlerini giderebilirsin.

Kendine en uygun eğitimi bulamadıysan buraya tıklayarak mentörümüzle görüşme ayarla!

3

Eğitimi Satın Al!

Kendine en uygun eğitimi bulduktan sonra ilk yapacağın şey bizimle iletişime geçmek olacak! Koordinatörümüz size fiyat teklifiyle ödeme seçeneklerini sunacak ve size Iyzico üzerinden ödeme linki gönderecek. Ödemeyi tamamladıktan sonra eğitim gününü bekleyebilirsin!

4

Eğitime Hazırlan

Online eğitimlerden en iyi şekilde verim alabilmen için elimizden geleni yapıyoruz! Eğitimler başlamadan önce tüm derslerin Zoom oturumunu açıyor, ödevlerini paylaşabileceğin Google Clasroom ve Dropbox linklerini oluşturuyoruz. Senin yapman gereken tek şey ders saatini beklemek!

5

Eğitim Başlıyor

Eğitim başladığında seni mail yoluyla bilgilendireceğiz! Bambaşka dünyaların kapılarını aralamaya hazırsan, eğitimlerimiz başlıyor.

6

Eğitim Sonrası

Eğitimler bitti diye üzülme, istediğin zaman geriye dönük ders tekrarına bakabilirsin. Eğitim sonrası katılım sertifikanı da mail olarak size göndereceğiz. Mezunlarımıza özel sosyal medya gruplarında sektörde iş ilanları paylaşıyor networkünüzü genişletmeye yardımcı oluyoruz!

Daha fazla bilgiye mi ihtiyacın var? Mentörümüz ile görüşme ayarla!