ONLİNE EĞİTİMLER

1

Eğitimlere Göz At!

Anima Okul online eğitimleri ile Türkiye'nin ya da dünyanın neresinde olursanız olun alanında profesyonel eğitmenlerimizle kendinize yeni kapılar açabilirsiniz! Online eğitimlerimiz temel, ileri ve uzmanlık olarak üçe ayrılıyor. İleri seviye eğitimlerimizde alt yapı bilgisi ararken temel seviyelerde ve uzmanlık eğitimlerinde aramıyoruz. Animasyon, oyun, film gibi birçok sektöre online eğitimlerimiz sayesinde hazırlanabilirsin!

2

Eğitimini Seç!

Kendine en uygun eğitimi seçtikten sonra site üzerinden eğitim müfredatına, gereksinimlerine ve mezun öğrencilerin çalışmalarına göz atarak aklındaki soru işaretlerini giderebilirsin.

Kendine en uygun eğitimi bulamadıysan ya da hala aklında soru işaretleri varsa buraya tıklayarak mentörümüzle görüşme ayarla!

3

Eğitimi Satın Al!

Kendine en uygun eğitimi seçtikten sonra sitemize kayıt ol ve istediğin eğitimi satın al. Iyzico ödeme güvencesiyle taksitle veya havale yoluyla %5 indirimle ödemeni gerçekleştirebilirsin. Havaleyle yapılacak ödemeler için bize ulaşın.

4

Eğitime Hazırlan

Online eğitimlerden en iyi şekilde verim alabilmen için elimizden geleni yapıyoruz! Eğitimler başlamadan önce tüm derslerin Zoom oturumunu açıyor, ödevlerini paylaşabileceğin Google Clasroom ve Dropbox linklerini oluşturuyoruz. Senin yapman gereken tek şey ders saatini beklemek!

5

Eğitim Başlıyor

Eğitim başladığında seni mail yoluyla bilgilendireceğiz! Bambaşka dünyaların kapılarını aralamaya hazırsan, eğitimlerimiz başlıyor.

6

Eğitim Sonrası

Eğitimler bitti diye üzülme, istediğin zaman geriye dönük ders tekrarına bakabilirsin. Eğitim sonrası katılım sertifikanı da mail olarak size göndereceğiz. Mezunlarımıza özel sosyal medya gruplarında sektörde iş ilanları paylaşıyor networkünüzü genişletmeye de yardımcı oluyoruz! 3 aylık eğitimlerden 3 eğitim alana ve 6 aylık eğitim alanlarda da sınıf birincilerine 3 aylık staj imkanı sunuyoruz!

Daha fazla bilgiye mi ihtiyacın var? Mentörümüz ile görüşme ayarla!