KAMPÜSTE EĞİTİMLER

1

Eğitimlere Göz At!

Kampüste uzmanlık eğitimlerimizle sıfırdan başlayıp animasyon veya modelleme alanlarında kendini geliştirmek istiyorsan doğru yerdesin! İstanbul Levent'te bulunan okulumuzda profesyonel eğitmenlerle seçtiğin alanda eğitimini al. Kampüs eğitimlerimizde 3D Animasyon Film Yapım eğitimimiz 1 yıl, 3D Modelleme Render eğitimimiz ise 6 ay sürüyor.

2

Eğitimini Seç!

Kendine en uygun eğitimi seçtikten sonra site üzerinden eğitim müfredatına, gereksinimlerine ve mezun öğrencilerin çalışmalarına göz atarak aklındaki soru işaretlerini giderebilirsin. Size kapımız her zaman açık! Levent'teki kampüsümüze gelerek birebir görüşme de sağlayabilir, okulumuzu inceleyebilirsin.

Kendine en uygun eğitimi bulamadıysan buraya tıklayarak mentörümüzle görüşme ayarla!

3

Eğitimi Satın Al!

Kendine en uygun eğitimi bulduktan sonra ilk yapacağın şey bizimle iletişime geçmek olacak! Koordinatörümüz size fiyat teklifiyle ödeme seçeneklerini sunacak ve size Iyzico üzerinden ödeme linki gönderecek. Ödemeyi tamamladıktan sonra eğitim gününü bekleyebilirsin!

4

Eğitime Hazırlan

Eğitimlerden en iyi şekilde verim alabilmen için elimizden geleni yapıyoruz! Eğitimler başlamadan önce ödevlerini paylaşabileceğin ve duyuruları takip edebileceğin Google Clasroom ve Dropbox linklerini oluşturuyoruz. Senin yapman gereken tek şey ders saatini beklemek!

5

Eğitim Başlıyor

Eğitim başladığında seni mail yoluyla bilgilendireceğiz! Bambaşka dünyaların kapılarını aralamaya hazırsan, kampüsümüzde eğitimlerimiz başlıyor.

6

Eğitim Sonrası

Eğitim sonrası tüm öğrencilerimize katılım sertifikalarını yolluyoruz. Mezunlarımıza özel sosyal medya gruplarında sektörde iş ilanları paylaşıyor networkünüzü genişletmeye yardımcı oluyoruz! 6 ay eğitimlerde sınıf birincileri ve 1 yıllık eğitim alan herkes Anima Okul'da 3 ay ücretsiz staj hakkına sahip oluyor ve sınıf birincilerine de online 3 aylık eğitimlerden istediği eğitimi hediye ediyoruz!

Daha fazla bilgiye mi ihtiyacın var? Mentörümüz ile görüşme ayarla!