ZEYNEP DEMİRHAN

Zeynep Demirhan

Merhaba, ben Zeynep. Küçüklüğümden beri resim ve tasarım yapmaya büyük bir ilgi duydum. Üniversitede okuduğum Moda Tasarımı Bölümü'nde, tasarımlarımı oluştururken her zaman motivasyonum bir karakter ve hikaye yaratmak üzerine olmuştu. Bunun yanında dijital programlara çok büyük bir ilgim vardı. Üniversitedeki öğretmenlerimin de yönlendirmesiyle dijital alanda kendimi daha iyi ifade edebileceğimi keşfettim ve bu yönde kariyerimi şekillendirme kararı aldım.

Mezun olduktan sonra 3D modelleme ve animasyon konusunda kendimi geliştirmek için fırsatlar arıyorken Anima Okul ile tanıştım. Online kurslarını almaya başladım ve beklediğimden de etkin olmak üzere dolu dolu bir eğitim süreci geçirdim.

Öncelikle ders içeriğinin kapsamlı olması ve öğretmenlerin ilgili olması benim için çok motive edici oldu. Bunun dışında, online kursların aslında ne kadar etkili olduğunu da görmüş oldum. Ders kayıtlarını tekrar izleyebilme olanağı konuları pekiştirmeye yardımcı olurken, yapılan atölye çalışmaları ile desteklenince yüz yüze eğitimden farksız olduğunu anlamış oldum.

Eğitmenlerim Demircan Taş, Sezgin Öztürk ve Ali Cengiz Çakaloz’a çok teşekkür ediyorum. Hiç bir sorumuzu yanıtsız bırakmadılar ve destek olmak için ellerinden geleni yaptılar. Genel, kültürel ve sektörel bilgiler paylaşıp ufkumuzu açmayı da ihmal etmediler.

Anima Okul benim için hayallerime ulaşma yolunda büyük bir adım oldu. Aldığım eğitimler sayesinde hedeflerime ulaşmak artık imkansız gelmiyor. Eğitimlerin devamına katılmak ve bu alanda kariyerime başlamak için sabırsızlanıyorum.