YELİZ LÜLECİ

Yeliz Lüleci

Merhaba, ben Yeliz. Öncelikle şunu belirtmek isterim ki animasyon benim her zaman hayatımın %75'i olmuştur. Fakat bu işi yapan başarılı arkadaşlar kadar odaklı olamamıştım. Başka branşlara doğru yönelmiştim ama ben de bir gün bu işi yapacaktım. Çünkü bilinçaltım diğer meslekleri kabul etmiyordu. Belirli bir yaşa ve bilince geldikten sonra bazı programlar öğrenmeye başladım. Bu programların arasında Toon Boom da vardı. "Toon Boom" ismini duyduğumda kendime bu benim programım dedim.

Anima Okul'u önceden de biliyordum. Hatta farklı eğitim kurumlarındaki eğitmenler de sürekli Anima Okul'dan bahsediyordu. Anima Okul'un online eğitimlerini bile onlardan biri söylemişti. Eğitimlere karşı hiçbir ön yargım olmadı. Çünkü işimiz bilgisayar önünde gerçekleşiyor. Tabii ki en önemlisi eğitim sürecinde muhteşem bir eğitmenimizin olmasıydı. Tecrübesi, sabrı, özverisi, bilgi birikimi ve samimiyetiyle beynimdeki animasyon ve bu sektöre dair her şeyi ince ayrıntısına kadar cevapladı. 

Anima Okul eğitmen, program ve bu tarz işlere dair bence inanılmaz nokta atışları yapıyor. Ben kendime kazanım olarak şunu söyleyebilirim; özgüven. Çünkü bu benim için her şeyden değerli diyebilirim. Bütün Anima Okul ailesine çok teşekkür ederim.