ALİ FIRAT CANGÜLEÇ

Ali Fırat Cangüleç

Merhaba, ben Ali Fırat Cangüleç. 1994 İstanbul doğumluyum. 2015 yılında Beykent Üniversitesi Aşçılık bölümünden mezun oldum. Meslek olarak her zaman aşçılık üzerine bir yol belirledim ve o yolda ilerledim. Bunun sonucunda 3 yıl kadar mesleğimi yaptıktan sonra küçüklüğümden beri merak ettiğim ve keyifli bulduğum oyun animasyonlarının nasıl yapıldığını merak ettim.

Merakımı internette yaptığım araştırmalarla pekiştirip bunu iyi bir eğitimle ben de yapmalıyım dedim ve eğitim alabileceğim yerleri araştırmaya başladım. Araştırmalarım sonucunda Anima Okul’u buldum ve Karakter Animasyonu eğitimine kayıt yaptırmaya karar verdim. Eğitmenim Sezgin Öztürk ve arkadaşlarımla çok eğlenceli, bir o kadar da bilgi dolu bir 6 ay geçirdik. Animasyonun sonsuz keyfi ve ucu bucağının olmaması beni çok etkilemişti. Bunun devamında ise öğrendiklerimi pekiştirmek için bir fırsat gerekiyordu…

Şimdi ise Anima Okul bünyesinde stajıma devam edip hem öğrendiklerimi geliştirip hem de yeni şeyler öğrenmeye devam ediyorum. Bu güzel yolculukta yanımda olan başta Sezgin hocama sonrasında ise tüm Anima Okul ailesine teşekkürlerimi iletiyorum.