TALHA ÇETİN

Talha Çetin

Merhaba, ben Talha. 2004 yılında doğdum. 11 yaşında tasarım dünyası ile tanıştım ve hedefim bu yönde hiç değişmedi. Hedefimi erken yaşta bulmanın avantajı ile araştırma içerisine girdim. Oyunlarla da aram iyi olduğundan dolayı karakter tasarımı alanının benim için iyi olacağını düşündüm.
Eğitim yerleri araştırırken Anima Okul ile karşılaştım ve araştırma yaptıktan sonra benim için en iyisinin bu olacağına kanaat getirdim. Böylece Anima Okul'da Akademik Portfolyo serüvenim başlamış oldu.

Kursun ilk zamanları zorlanmıştım çünkü daha önce hiçbir çizim bilgim ve tecrübem yoktu. Bambaşka bir dünya ile karşı karşıya gelmiştim. Biraz zorlayıp uğraştıktan sonra eğitmenim Mustafa Karasu’nun da ilgisi ve yardımları sayesinde, ortaya da gözle görülür örnekler çıktığında hem motivasyon hem çalışma azmimin arttığı gördüm. Bunlar beni ileriye doğru taşımaya devam etti ve hala ediyor. Değerli eğitmenlerim sayesinde temel sanat becerilerimi geliştirip karakter tasarımı, dinamik figür prensiplerini ve inceliklerini öğrendim.

Başta beni çizim dünyasıyla tanıştıran, Sezgin Öztürk ve üstümde emeği geçen eğitmenim Mustafa Karasu’ya ve tüm Anima Okul ailesine teşekkür ederim.