ŞEVVAL GÜNER

Şevval Güner

Merhaba, ben Şevval Güner. 2019 yılında Kadir Has Üniversitesi Mimarlık bölümünden mezun oldum. Kendimi bildim bileli hep hayal gücümü kullanabileceğim bir iş yapmak istedim. Tasarım yapmak ve yeni şeyler üretmek her anlamda hep ilgili çekmiştir. Bu yüzden mimarlık okudum. Fakat mezun olduktan sonra mimarlığın kendimi yeterince ifade edemediğim, beni özgür hissettirmeyen bir alan olduğunu fark ettim. Bu yüzden profesyonel iş hayatına atılmadan önce kendimi keşfetmenin, yeni şeyler denemenin yollarını aradım. Bu süreçte poster tasarımı, font tasarımı, After Effects denemeleri yaptım.

Bir yakınımın tavsiyesiyle Anima Okul ile tanıştım. Hayattan ne istediğimin ve meslek olarak neyi yapmak istediğimin arayışında olduğum için Anima Okul'a giderek bilgi aldım. Bu yola girmeye karar verdim ve 6 aylık Modelleme ve Render kursuna başladım. Başta korkularım ve çekincelerim vardı fakat bu süreç o kadar keyifli ve verimli geçti ki yapmak istediğim şeye karar vermiş oldum.

Eğitmenim Demircan Taş sayesinde modelleme ve renderin en ince ayrıntılarına kadar öğrendim. Her hafta derslere keyifle gittiğimi ve gerçekten bu kurs sayesinde tutkumu bulduğumu söyleyebilirim. Anima Okul ailesine, tüm içtenlikleri yardımları ve kendimi bu ailenin içinde hissettirdikleri için teşekkür ederim.

İleride kendimi; öğrendiğim her şeyi içselleştirmiş, teknik ve teorik anlamda yeterli bilgiye sahip, farklı alanlarda tecrübesi olan bir 3D Generalist olarak hayal ediyorum.