KENAN ÜNALDI

Kenan Ünaldı

Merhaba, ben Kenan Ünaldı. 1981 yılında İstanbul’da doğup, büyüdüm. Makine Teknik Resim Bölümünden mezun oldum. Sonrasında bu alandaki pek çok firmada çalıştım ve daha sonra kendi reklam şirketimi kurdum.
  
Yaptığım işlerin yanı sıra, Dünya CGI Endüstrisini gerek Animasyon Filmleri,  gerekse oyunları olsun her zaman heyecanla takip ettim ve sonunda sektör değiştirme kararı alıp 3D Dünyasına adım attım.
  
Modelleme & Render Eğitimi alan bir arkadaşımın tavsiyesi üzerine Anima Okul ile tanıştım. Anima Okul’da Eğitmen Sezgin Öztürk ile keyifli bir Animasyon Eğitimi süreci geçirdik. Teknik ve teorik eğitimlerin yanı sıra edindiğim pratik tecrübeler, hem portfolyomun oluşmasında hem de sektöre girmemiz açısından benim için çok faydalı oldu.
  
Eğitim bittikten sonra, Anima İstanbul’da çok yetenekli ve tecrübeli insanların yanında “Junior Animator” olarak dizi projesinde yer aldım. Şu anda ise tekrardan Anima Okul’da, Demircan Taş’tan Modelleme ve Render Eğitimi almaktayım. Animasyon Eğitimimdeki süreç ile aynı şekilde ilerlediğini düşünüyorum.
  

Hedefim sektörün hızla gelişmekte olan CGI kısmında kendimi geliştirip, uluslararası başarılar elde edecek projelerde yer almak.