AYÇA DUYMAZ

Ayça Duymaz

Merhaba, ben Ayça Duymaz. 1996 doğumluyum. Çocukluk yıllarımdan gelen çizme merakımı, arkadaşlarımın da tavsiyesi ile 3D alanına yönlendirmeye karar verdiğimde kendi başıma internetten bulduğum kaynaklarla bir şeyler yapmaya çalışmıştım. Ancak zamanla bu kaynaklar yeterli gelmemeye başladı ve ben de bir “rehbere” ihtiyacım olduğunun farkına vardım.

Bu rehber arayışında karşıma çıkan Anima Okul gerek portfolyo konusunda yardımları gerek ders işleyişleri gerek staj ve ödev sistemleri gerekse eğitmen kadrosuyla beni oldukça tatmin etti. Sezgin Öztürk hoca ile görüştükten sonra da bana uygun olan kursu belirledik ve Modelleme ve Render kursuna başlamış oldum. Demircan Taş hocamız ile oldukça keyifli ve verimli bir 6 ay geçirdik. Bu dönem boyunca bize elinden geldiğince yardımcı olan Demircan Taş hocama sabrı, güler yüzü ve kıymetli bilgileri için çok teşekkür ediyorum. 6 ayın sonunda kendimi oldukça geliştirdiğimi düşünüyorum.

Şu an ise Anima Okul’da stajımı yapıyorum ve portfolyomu geliştirmeye devam ediyorum. Sonunda kendimi ait hissettiğim, hevesle ve keyifle yapabileceğim mesleğimi bana kazandıran Anima Okul ekibine de çokça teşekkürler!