NETFLİX'İN YENİ DİZİSİ "FATE: THE WİNX SAGA" NE ZAMAN BAŞLAYACAK?

Netflix'in Yeni Dizisi "Fate: The Winx Saga" Ne Zaman Başlayacak?

2021'in heyecanla beklenen yeni dizilerinden biri olan Fate: The Winx Saga'nın yayınlanmasına çok az kaldı. 2000lerin sevilen çizgi filmi Winx Club, yeni maceralar ile üstelik yetişkin versiyonuyla aramıza dönüyor.

Proje tasarlayıcısı, senaryo yazarı, yapımcısı ve yönetmeni olan Ignio Straffi tarafından yaratılan Winx Club serisinin dizisinde ise Lisa James Larsson ve Hannah Quinn yönetmen koltuğunda oturuyor. Winx Club, 2004'teki ilk çıkışından bu yana genç kızlar arasında son derece popülerdi, fakat 16 yıllık aradan sonra da beklentiyi karşılayabilecek mi hep birlikte göreceğiz.

Fate: The Winx Saga Dizi Konusu

Fate: The Winx Saga dizisinde karşımıza özlediğimiz karakterler olan Bloom, Musa, Stella gibi periler çıkacak! Periler 5 farklı elementi temsil ediyor ve bu elementler perilere özel güçler veriyor. Dizide başka bir dünyada yatılı okula giden 5 tane perinin başına gelenler, perilikleri ve maceraları konu olacak.


Fate: The Winx Saga Yayın Tarihi

Netflix'in yaptığı açıklamalara göre Fate: The Winx Saga, 22 Ocak 2021'de yayına girecek. Türkiye'de tüm dünya ile aynı anda yayınlanacak olan dizide, bakalım bu 5 perimiz yetişkinliğe adım atarken ne gibi maceralar yaşayacaklar!

Kaynak: Joe News