ANİMA OKUL'DA YENİ EĞİTİM SİSTEMİ

Anima Okul'da Yeni Eğitim Sistemi

Bilişim çağında üç boyutlu animasyon ve görsel efekt, artık mecraların olmazsa olmazı. Sinema, reklam filmi, oyun, mimari gibi birçok alanda, profesyonel 3D sanatçılara duyulan ihtiyaç gün geçtikçe artıyor. 3D dünyası; yeteneklerini sergileyecek, sınırların ötesine geçmek isteyen tüm adaylara kapılarını açtı.

Anima Okul olarak sektöre animasyon, modelleme, efekt program kullanıcıları yetiştiriyoruz. Başvuru ve mezunlarımıza baktığımız zaman gördük ki mesleğini sevmeyip değiştirmek isteyen 25 - 35 yaş arası yetişkinler eğitim programlarımıza ilgi duymuş.

Küçük yaşlarda yapılmış yanlış yönlendirmeler ve seçimler kişileri yapmayı sevmedikleri mesleklere itiyor. Değişim kararı veren bireyler, cesaretlerini toplayıp Anima Okul’a geldiler.

Ayrıca sanat okullarından yeni mezun olmuş arkadaşlar için portfolyo oluşturup, kendilerini geliştirme fırsatı buldukları bir kurum olduk. Tecrübelerimiz bizi yeni yöntemler geliştirmeye itiyor. Anima Okul eğitim programlarında yeni bir döneme başlıyoruz.

Öğrencilerimizi kaliteli portfolyo oluşturmaya teşvik etmek için 3 aylık programlara alternatif 6 aylık programlar hazırladık. Bu yeni programlara özel ücretsiz etüt ve staj avantajları sağlayacağız. Ödev sistemimizi etkinleştirmek için, ödevlerini eksiksiz tamamlayan öğrencilerimizden sınıf birincilerine ücretsiz 3 aylık temel eğitimlere katılma hakkı vereceğiz. 6 ay ve üzeri eğitim programlarını sınıf birinciliğiyle tamamlayan öğrencilerimize staj olanakları sunuyor olacağız.

Öğrencilerimiz teorik bilgilerini pratik beceriye dönüştürebilmeleri için Anima Okul bünyesinde ya da anlaşmalı sektör firmalarında staj yapabilecekler.

1 yıllık yoğun bir eğitim ve staj dönemi geçirip konularında uzmanlaşacaklar. Amacımız her katılımcımızın profesyonel portfolyo oluşturması ve piyasada çalışması. 

Sadece mezun öğrencilerimizin katılabildiği bir platform oluşturduk. Anima Okul sayesinde sektör gelişmelerini ve iş fırsatlarını takip ettikleri bir network sahibi oluyorlar.


Sezgin Öztürk
Anima Okul Kurucu Ortağı