ŞEYMA NUR İMİR

Şeyma Nur İmir

Merhaba, ben Şeyma Nur. Grafik Tasarım lisans mezunuyum. Mezun olup yüksek lisansa başladığım sıralarda kendimi nitelik olarak geliştirmem gerektiğine karar verdim.
Okul yıllarımda adını duyduğum Anima Okul'un bu yolda benim için iyi bir yer olacağını düşündüm ve o zamanlardan beri okulu takip ediyordum. Bu sebeple eğitim programlarından öncelik verdiğim alanlardan biri olan 3D Modelleme eğitimini seçerek kaydımı gerçekleştirdim.
İçinde bulunduğumuz şartlar sebebiyle kişisel tercihim uzaktan eğitim olması yönündeydi. Ama bu uzaktan eğitim modelinin benim için efektif olup olamayacağı noktasında da elbette şüphelerim vardı.
Tüm bu işleyişin Youtube üzerinden video izlemekten ne farkı olacak diye düşündüm durdum. Denemeye değer diye düşünerek kayıt olduğumdan geri adım da atamazdım. Görüp deneyimlemeye karar verdim.
Eğitim başladıktan sonra kurulan sistematik kayıt sistemi sayesinde bir dersi defalarca izleyebildim. Her daim soru ve sorunlara hızlı dönüşler sayesinde evimde eğitimi noksansız alabildim. Halen daha geçmiş kayıtlara bakarak notlarımı almaktayım. Bu benim için mükemmel bir detay oldu.
Anima Okul ailesine bu süreçte öğrencilerine olan ilgileri ve üzerime geçen emekleri için çok teşekkür ederim. Tekrar yolumuzun kesişebileceğini düşünüyorum. Başka eğitimlerde görüşmek dileğiyle.