NURDAN KARAOĞLU

Nurdan Karaoğlu
Merhaba, ben Nurdan, 25 yaşındayım, iç mimarım. Üniversite 2. sınıfta 3D görselleştirme ile tanıştıktan sonra her yaşımda hayranlıkla izlediğim büyülü animasyon dünyasını daha dikkatli incelemeye başladım. Başlangıçta yalnızca uzaktan izleyip oynamaya heveslendiğim oyuna gün geçtikçe ben de dahil olmak istedim.

Mezun olup iç mimari projelerde bir süre çalıştıktan sonra hayallerimi ertelememeye karar verdim ve profesyonel bir eğitim almak için Anima Okul’a ulaştım. 6 aylık 3D Modelleme ve Render eğitimi, profesyonel anlamda yetkinlik sağlamasının yanında benim için yeni bir alana yönelirken daha özgüvenli hissetmemi sağladı. Ayrıca bir tasarımcı olarak kullanmayı ve keşfetmeyi sevdiğim araçları ustaca yönetmeyi öğrenmek, kendimi ifade etme yöntemlerimi özgürleştirdi.

Oldukça verimli ve keyifli geçen eğitim sürecinde bizimle sabırla bilgisini ve enerjisini paylaşan eğitmenimiz Demircan Taş’a, birlikte motive şekilde çalıştığımız sınıf arkadaşlarıma ve emeği geçen Anima Okul ailesine teşekkür ederim.