EMRAH SANCAR

Emrah Sancar

Merhaba, ben Emrah. 1985 yılında Ankara’da doğdum. 3D dünyası çok uzun yıllardır ilgimi çekiyordu. Bu konu ile ilgili eğitim almayı uzun süre düşünmüş, şartlar ve imkanlar itibari ile de sürekli ertelemiştim. Bu konuda hiçbir eğitimi olmayan ve tamamen farklı bir meslek yapan biri olarak, “Acaba yapabilir miyim?” sorusu da hep kafamın bir köşesindeydi.

Sezgin Hoca’nın yönlendirme ve desteği ile “3D Maya ile Modelleme” eğitimine başladım. Demircan Hoca’nın donanımı ve muhteşem anlatımı ile dersler çok ama çok verimli geçti. Almış olduğum kurs beklentilerimin fazlasıyla üstünde son buldu. Derslerin online yapılması öğrenme noktasında hiç ama hiçbir engel yaratmadı, aksine daha da iyi olduğunu düşündüm.

Almış olduğum eğitim sürecinde derslerden öğrendiklerimin yanında, sorulan veya merak edilen her soruya titizlikle cevap veren bir Anima Okul ailesinin olması, beni bu işi kesinlikle yapabileceğim konusunda şüphe duymayacak bir noktaya taşıdı. "Bu yaştan sonra yapabilir miyim? Öğrenebilir miyim? Olur mu acaba?" soruları silindi gitti. Bu dünya için küçük, kendim için ise büyük bir adım atmış bulunmaktayım.

Sezgin Hoca’ya, Demircan Hoca’ya ve tüm Anima Okul ailesine bu tadına doyulmaz eğitim için çok ama çok teşekkür ediyorum.