Kişiye Özel Eğitim

Animasyon sektörü her geçen gün popülerliğini artırırken, genç kuşakların bu yükselişteki alana gösterdiği ilgi de sürekli çoğalıyor. İzleyicisi oldukları çizgi film ve animasyonların yaratıcısı olmak ve hayal dünyalarında yarattıkları senaryo ve karakterleri gerçeğe taşımak isteyen birçok genç zihin, bu düşlerini gerçekleştirmek amacıyla animasyon eğitimlerine yöneliyor.

“Sen daha küçüksün, sonra öğrenirsin” gibi hız kesen yorum ve önyargılara meydan okuyup düşledikleri meslek için kendilerini yetiştirmeye karar veren birçok yetenekli çocuk ve genç, ideallerine ulaşmak için şimdiden harekete geçiyor.

Animatör veya modelci olarak yalnızca başlangıç, orta veya ileri düzey bir kursa ihtiyacınız varsa, özel derslerimize katılabilirsiniz. Mevcut bilgilerinizi geliştirecek ve onları dikkat çekici hale getireceksiniz.

Size özel olarak Dijital Boyama, 3D Modellemeye Giriş veya 3D animasyon dersleri gibi ihtiyaçlarınız için bir program planlayabiliriz.

Eğitim İçeriği

Anima Okul Kişiye Özel Eğitimi ile 18 saat 6 hafta süre boyunca gençlerin hayal güçlerini dijital dünyanın sınırsız imkanlarıyla birleştirmesini sağlıyor; uzman eğitmenler tarafından verilen uygulamalı dersler, katılımcılarımızın ilerleyen yaşlarda dizi,sinema ve animasyon sektörlerinde çalışabilmeleri için gereken altyapıyı erkenden inşa etmelerine yardımcı oluyor.

Özel ders programınızı oluşturabilmek için bize hemen ulaşın!

Eğitim Detayları

Eğitim Süresi: 9 Hafta

Kontenjan: 1

Bize Ulaşın

2024-02-ON-OZ-ANK Netflix ile Görsel Efekt Dünyasına Giriş : 28 Şubat 24 - 05 Haziran 24

Erhan Yiğit

Maya ile 3D Modelleme - Texture (Substance)

Eğitmen: Erhan Yiğit 3D Generalist | Technical Director
Ders Günleri: Çarşamba Ders Saatleri: 17:00 - 20:00
Seçkin Öztürk

Render & Lighting

Eğitmen: Seçkin Öztürk Lighting Artist
Ders Günleri: Çarşamba Ders Saatleri: 17:00 - 20:00
Erhan Yiğit

Görsel Efekt (VFX)

Eğitmen: Erhan Yiğit 3D Generalist | Technical Director
Ders Günleri: Çarşamba Ders Saatleri: 17:00 - 20:00