ŞEVVAL GÜNER

Şevval Güner

3D Generalist

Şevval Güner

Küçüklüğünden beri tasarıma, çizgi film ve animasyon dünyasına ilgi duyan Şevval mesleğini de o yönde seçmiş ve bu seçimin sonucunda Kadir Has Üniversitesi Mimarlık bölümünü tam burslu olarak kazanmıştır. Eğitimi süresince tasarımın farklı alanlarını hem okul bünyesinde yaptığı projelerde hem de okul dışında yaptığı farklı sektördeki stajlarında deneyimleme şansı buldu. Aynı zamanda bu süreçte, Erasmus fırsatı yakalayan Şevval, 1 sene Venedik'te Mimarlık eğitimi aldı. Bu deneyimi ona vizyon kattı.

Mezun olduktan sonra mezun olduğu sektörde çalışmak istemeyen Şevval, aslında küçüklüğünden beri içinde yatan tasarım aşkını ifade etmenin farklı yollarını aradı. Bunun sonucunda Anima Okul'u keşfetti ve 6 aylık "3D Modelleme ve Render" eğitimi aldı. Bu eğitim Şevval'in hayatını tamamen değiştirdi. Çünkü, hayalindeki tasarım dünyasının içerisine girmiş oldu. Eğitimini başarıyla tamamladıktan sonra, Anima Okul bünyesinde stajını yaptı. Bu staj süresince Eggy Pops, Adiş ile Zeynoş gibi dizi projelerinde ve reklam projelerinde yer alma fırsatı buldu.

Şu anda Anima Okul'da 3D Generalist olarak tasarım alanında çalışıyor. Aynı zamanda, 3D Modelleme ve Render eğitimi vermeye devam ediyor.