RİCK & MORTY 4. SEZONU İLE 3 MAYIS’TA GERİ DÖNÜYOR

Rick & Morty 4. Sezonu ile 3 Mayıs’ta Geri Dönüyor

Uzaydaki aile kargaşası geri döndü: Justin Roiland ve Dan Horman’ın hit animasyon serisinin en yeni bölüm “The Other Five” fragmanı yayınlandı. 

Uzayda absürt bir ailenin kargaşa dolu hikayesinin anlatıldığı yetişkin animasyon serisi Rick & Morty geri döndü, 3 Mayıs’ta başlıyor. 

Yaratıcıları Justin Roiland ve Dan Harmon olan seride, doğası gereği ürkek torununu evrendeki çılgınca ve tehlikeli maceralara sürükleyen sosyopatik bir dahi bilim adamının hikayesi anlatılıyor. Seri 2013 yılında ilk yayınları yetişkin animasyon kuşağında  başlatıldığında birden hit oldu. İki yıllık bir aradan sonra, 4. Sezon 2019 yılı Kasım ayında gösterime girdi. Mayıs 2018’de Roiland ve Harmon’ın eleştirmenlerce övgü alan şovu, benzeri görülmemiş bir başarı olarak, 70 bölümlük bir talep almıştı. Serinin yaratıcılarından Roiland Rick ve Morty için seslendirme yapmaya devam ediyor. Onun yanı sıra Chris Parnell, Spencer Grammar and Sarah Chalke sesleri ile showa dahil olan isimlerden. 

Geçtiğimiz Ekim ayında, HBO,  Rick & Morty’nin 2020 Mayıs ayında yeni stream servisi HBO Maxda yayınlanacağını duyurmuştu.Medya devi 500 milyon  dolarlık anlaşma ile 23 sezonluk South Park’ın yayınlanmamış 3 yeni sezonunu da kapsayan tüm ABD yayın haklarını satın aldığını duyurması dikkat çekiciydi.