ZBrush ile 3D Oyun Modelleme

Oyun yapım sürecinin ilk aşaması 3D Modellemedir. Profesyonel 3D modelcilerde bulunan en yaygın özelliklerden biri yaratıcılıktır. Çizim ve animasyon gibi, 3D modelleme de diğerlerinden öne çıkacak karakterler ve dünyalar yaratmak için çok fazla hayal gücü ve yenilik gerektirir.

Zbrush ile 3D Oyun Modelleme eğitiminde farklı tip oyunlarınız için hayal ettiğiniz karakterlerinizi ve mekanlarınızı modelleyebileceksiniz. Sıfırdan başlayarak, Zbrush programı ile detaylı modelleme yapabileceksiniz. Zbrush’ın temel geometriyi düzenlememe ve güçlü fırça ayarları ile ayrıntılı kas sistemi uygulamalarını hızla tamamlayabileceksiniz.

İster Blizzard Entertainment gibi en iyi bir oyun stüdyosunda çalışmayı hayal edin, ister kendi oyun şirketinizi kurmak isteyin Zbrush ile 3D Modelleme amaçlarınız için kullanabileceğiniz en önemli araç.

3 ay sürecek olan bu eğitim sonrasında Kendi tasarladığınız oyun modellerinizi doğru örgü sistemiyle , polygon sayısıyla oluşturup doku kaplamalarını yaparak oyun için hazır hazır hale getirmeyi öğreneceksiniz.

Not: Havale ödemesi ile %10 indirim fırsatından faydalanabilirsiniz.
Kurs Müfredatı

Kurs Detayları

Ücret: 2.900,00 TL

Kurs Süresi: 12 Hafta

Programlar: ZBrush

Gereksinimler: Bilgisayar ve Çizim Tableti

Kontenjan: 12

Bize Ulaşın

Haziran 2020 (3 Ay- 36 Saat) : 16 Haziran 20 - 08 Eylül 20

Ali Cengiz Çakaloz

ZBrush ile 3D Oyun Modelleme

Eğitmen: Ali Cengiz Çakaloz 3D Artist & Animasyon Süpervizörü
Ders Günleri: Salı Ders Saatleri: 19.00-22.00

Kurs İşleyiş Videosu

ÖĞRENCİ
ÇALIŞMALARI

zBrush
zBrush
zBrush
zBrush
Modelleme Render
Modelleme Render
zBrush
zBrush
zBrush
Modelleme Render
Modelleme Render