3D Animasyon 2

Vücut dinamiği ve denge çoğu animatörün zorlandığı bir konudur. Bir animasyonun ikna edici bir vücut dinamiğinin olmaması, bu işten anlamayan gözlerin bile dikkatini çekebilir. Anima Okul 3D Animasyon 2 eğitiminde öğrenciler, anime ettikleri karakterlerin karşılaştığı problemleri çözerek seviyelerini daha ileriye çıkarabileceklerdir. 

Eğitim İçeriği

Üç ay süren Anima Okul 3D Animasyon 2 eğitimi boyunca öğrenciler, ilk aşamada doğru bir vücut dinamiği için gerekli olan yöntemleri öğrenecekler. 

Dersimize konuk olan bir animasyon yönetmeninin eşliğinde kamera, sinema ve ED Woods’un animasyon oyunculuğu prensiplerine yoğunlaşarak inandırıcılığı yüksek animasyonlar yapacaklardır. 

Her hafta verilen ödevlerle gözlemleme yeteneklerini geliştirecekler. Planladıkları animasyonların eğitmen gözetiminde video referanslarını çekip, Autodesk Maya programında blocking, breakdown ve in between aşamalarını yapacaklar. 

Eğitim Sonu Kazanımlar

Anima Okul 3D Animasyon 2 eğitimi sonunda öğrenciler, gözlemleme yeteneklerini geliştirerek vücut dinamiği animasyonlarını daha kusursuz yapabilecek aşamaya geleceklerdir. Yapmış oldukları ileri seviye animasyonlar ile sektör ihtiyaçlarına uygun animasyonlar yapacaklar. Güçlü bir portfolyo hazırlayarak animasyon kariyerleri için sağlam adımlar atmış olacaklar.

Ayrıca, Anima Okul ve Anima istanbul’un animasyon projelerine karakter animatörü olarak dahil olma şansını yakalayacaklar.  

Bu Eğitim Kimler İçin Uygun

  • Autodesk Maya programı kullanarak basit animasyonlar yapmış, animasyon araçlarına hakim animatörler katılabilir. 
  • Animasyon bilgilerini daha ileriye götürmek isteyenler.
  • Kariyerini karakter animatörü olarak devam ettirmek isteyenler.
Not: Havale ödemesi ile %5 indirim fırsatından faydalanabilirsiniz.

Eğitim Detayları

Ücret: 4.000,00 TL

Eğitim Süresi: 36 Saat

Programlar: Autodesk Maya

Gereksinimler: Bilgisayar ve Çizim tableti

Kontenjan: 12

Satın Al

3D Animasyon 2 | Haziran 2021 : 15 Haziran 21 - 10 Eylül 21