3D Animasyon 3

Nedir, Nerelerde Kullanılır?

Her animatörün heyecanla yapmak istediği konuşma ve oyunculuk animasyonu, karakter animasyon 3. kurumuzda karşınıza geliyor. Öğrenciler vücut dinamiğini çözümleyip, ses üzerine konuşma ve yüz animasyonları yaparak animasyon kalitelerini üst seviyeye çıkartıyorlar. Sektörün ihtiyaçlarına yönelik animasyonlarla dizi, reklam, film ve oyun gibi alanlarda piyasaya uygun animasyonlar yaparak mezun oluyorlar.

Eğitim İçeriği

Üç aylık eğitim süresi içerisinde yüz animasyonu, ses üzerine dudak eşleme ve animasyon oyunculuğuna yönelik çalışmalar yapacak olan öğrenciler, eğitmen gözetiminde planladıkları oyunculuk ağırlıklı animasyonlarını doğru bir şekilde finalize etmeyi öğreneceklerdir. Dersimize konuk olan bir animasyon yönetmeninin eşliğinde kamera, sinema ve ED Woods’un animasyon oyunculuğu prensiplerine yoğunlaşarak inandırıcılığı yüksek animasyonlar yapacaklardır. 

Eğitim Sonu Kazanımlar

Eğitim sonunda öğrenciler yapmış oldukları ileri seviye animasyonlarla sektör ihtiyaçlarına uygun animasyonlar yapacaklar. Güçlü bir portfolyo hazırlayarak animasyon kariyerleri için sağlam adımlar atmış olacaklar. Ayrıca Anima Okul ve Anima istanbul’un animasyon projelerine karakter animatörü olarak dahil olma şansını yakalayacaklar.  

Bu Eğitim Kimler için Uygun

  • Autodesk Maya programı kullanarak vücut dinamiği animasyonları yapmış, animasyon tool larına hakim animatörler katılabilir. 
  • Bacak ve gövdeden oluşan bir karakterle yürüme, koşma gibi animasyonlar yapabilen, animasyon prensiplerini öğrenmiş animatörler.
  • Animasyon bilgilerini daha ileriye götürmek isteyen. Kariyerini karakter animatörü olarak devam ettirmek isteyenler 

  

 

Kurs Detayları

Ücret: 3.600,00 TL

Kurs Süresi: 12 Hafta

Programlar: Autodesk Maya

Gereksinimler: Bilgisayar ve çizim tableti

Kontenjan: 12

Satın Al

3D Animasyon 3 | Nisan 2021 : 30 Nisan 21 - 30 Temmuz 21

Sezgin Öztürk

3D Animasyon 3

Eğitmen: Sezgin Öztürk Animasyon Yönetmeni
Ders Günleri: Cuma Ders Saatleri: 19.00 - 22.00