After Effects ile 2D Animasyon (13-15 Yaş)

Animasyon sektörü her geçen gün popülerliğini artırırken, genç kuşakların bu yükselişteki alana gösterdiği ilgi de sürekli çoğalıyor. İzleyicisi oldukları çizgi film ve animasyonların yaratıcısı olmak ve hayal dünyalarında yarattıkları senaryo ve karakterleri gerçeğe taşımak isteyen birçok genç zihin, bu düşlerini gerçekleştirmek amacıyla animasyon eğitimlerine yöneliyor.

“Sen daha küçüksün, sonra öğrenirsin” gibi hız kesen yorum ve önyargılara meydan okuyup düşledikleri meslek için kendilerini yetiştirmeye karar veren birçok yetenekli çocuk ve genç, ideallerine ulaşmak için şimdiden harekete geçiyor.

Anima Okul Gençler için After Effects ile 2D Animasyon programında katılımcıların yarattıkları iki boyutlu karakterleri animasyon prensiplerini öğrenerek hareket ettirmeleri hedeflenir. Bir çizgi filmin nasıl oluşacağı öğrenilir.

Geleceğin profesyonelleri olmak için kollarını sıvayan, animasyon ve görsel efektler alanında kendini yetiştirmeyi düşleyen, yaratıcı yeteneğini geliştirip kendi animasyon çalışmalarını oluşturmak isteyen genç yetenekler, Anima Okul Gençler için After Effects ile 2D Animasyon eğitimimizde buluşuyor.

Eğitim İçeriği

6 haftalık bir zaman dilimini kapsayan Anima Okul Gençler için After Effects ile 2D Animasyon eğitimimiz, gençlerin hayal güçlerini dijital dünyanın sınırsız imkanlarıyla birleştirmesini sağlıyor; uzman eğitmenler tarafından verilen uygulamalı dersler, katılımcılarımızın ilerleyen yaşlarda animasyon sektöründe çalışabilmeleri için gereken altyapıyı erkenden inşa etmelerine yardımcı oluyor.

Eğitim Sonunda Kazanımlar

Anima Okul Gençler için After Effects ile 2D Animasyon eğitimine kayıt olan genç katılımcılarımız görsel hikaye anlatımının temellerini kavrayıp animasyon becerilerini geliştirebilir, Adobe Photoshop ve Adobe After Effecst programları ile çalışmayı öğrenerek kendi görsellerini ve animasyonlarını oluşturabilir, karakter yapımı ve karakter canlandırmasının temellerini özümseyebilirler. Kurs süresince elde ettikleri donanım ile geleceklerine sağlam bir yatırım yapabilirler.

Bu Eğitim Kimler İçin Uygun?

  • Çizime ilgili olan ve animasyon öğrenmek isteyenler
  • After Effects programını ve araçlarını keşfetmek isteyenler

Not: Eğitim için tablet kullanımı şart değildir. Kullanılacak arayüz (program) katılımcı tarafından temin edilir. 

Not: Havale ödemesi ile %5 indirim fırsatından faydalanabilirsiniz.

Eğitim Detayları

Ücret: 1.500,00 TL

Eğitim Süresi: 12 Saat

Programlar: Adobe After Effect, Adobe Illustrator

Gereksinimler: Bilgisayar,  Adobe After Effect, Adobe Illustrator

Kontenjan: 8

Bize Ulaşın
Pelinsu Özge Tütüncü

After Effects İle 2D Animasyon (13- 15 Yaş)

Eğitmen: Pelinsu Özge Tütüncü 3D Animator
Ders Günleri: Salı Ders Saatleri: 14.00-16.00