ZBRUSH

Bir animasyon çalışmasının olmazsa olmazlarının başında şüphesiz karakter tasarımı ve modelleme geliyor. Kendi stilinizi yansıtmanızı sağlayacak ve sizi diğerlerinden ayıracak olan bu becerileri ortaya koymak adına elbette bazı programlara hakim olmanız gerekiyor.

3D karakter ve modellerinde zirveyi hedefleyenler, Anima Okul ZBrush eğitimi çatısı altında bir araya geliyor. Toplamda 3 ay, 72 saati kapsayan eğitim boyunca katılımcılar, sektör profesyoneli eğitmenlerin rehberliğinde, animasyon ve görsel efektler alanlarının en çok tercih edilen programlarından olan ZBrush ile çalışmayı öğreniyor. Organik modelleme, inorganik modelleme, karakter modelleme ve dijital heykelciliğin derinliklerine inen öğrenciler, ZBrush’a dair önemli ipuçları elde edip en pratik yollarla en etkili çalışmaları yapma becerisi kazanıyor.

ZBrush eğitimi süresince yarattıkları 3D modellere desen verme ve boyama konusunda uzmanlaşan ve kütüphanelerden yararlanarak komplike maske ve efektleri en kolay şekilde uygulamayı öğrenen katılımcılar, 3 ayın sonunda güçlü ve çarpıcı bir portfolyo oluşturma fırsatı elde ediyor.

Bol pratiğe ve uygulamaya dayalı olan ZBrush eğitimi boyunca öğrenciler, modelleme tekniklerinin yanında, rendering yeteneklerini de geliştirerek, 3D generalist olma yolunda önemli bir aşama kaydediyor.

Bilgi düzeyiniz ne olursa olsun, siz de Anima Okul ZBrush eğitimine katılarak modelleme becerilerinizi zirveye taşıyabilir, eğitim sonunda oluşturduğunuz portfolyo sayesinde yurt dışında dilediğiniz okula kolaylıkla başvurabilir, yarattığınız çalışmalarla sektöre sağlam bir giriş yapabilirsiniz. Farklı özellikteki sektörlere dair öğrendiğiniz stil ve çalışma teknikleri ile oyundan filme, reklamdan mimariye, dilediğiniz alana kolaylıkla adım atabilirsiniz.

 

Kurs Müfredatı

Kurs Detayları

Kurs Süresi: 12 Hafta

Programlar: ZBrush

Gereksinimler: Bilgisayar ve Çizim Tableti

Kontenjan: 12

Bize Ulaşın
Demircan Taş

ZBrush

Eğitmen: Demircan Taş 3D Generalist
Ders Günleri: Çarşamba & Cumartesi Ders Saatleri: 19.00-22.00 - 10.00-13.00

ÖĞRENCİ
ÇALIŞMALARI

zBrush
zBrush
Modelleme Render
Modelleme Render
zBrush
zBrush
Modelleme Render
Modelleme Render
zBrush
zBrush
zBrush