MAYA MODELLEME

3D yaratımında modellemenin yeri oldukça büyük… Konu ister bir animasyon filmi ister bir mimari proje olsun, çalışmanın görsel gücünü yansıtmada modelleme fazlasıyla önemli bir rol oynuyor. Söz konusu 3D modelleme olduğunda ise, birçok sanatçı ve profesyonel tercihini Autodesk Maya programından yana kullanıyor.

Dünya genelinde en çok tercih edilen 3D modelleme ve animasyon programı olarak bilinen Maya’nın inceliklerini öğrenmek ve profesyonel sektör eğitmeni rehberliğinde, modelleme tekniklerini ayrıntılarıyla kavramak isteyenler, Anima Okul çatısı altında buluşuyor.

Hafta sonu olması sebebiyle, çalışan ve okuyanların da katılımını mümkün kılan ve toplamda 1.5 ay - 36 saatlik bir süreyi kapsayan Maya Modelleme hafta sonu eğitimi sayesinde; siz de Maya’da modelleme yapmaya dair tüm püf noktaları öğrenebilir, kendi profesyonel modelleme portfolyonuzu oluşturabilirsiniz.

Bol uygulama ve pratiğe dayalı eğitim boyunca Maya arayüzü, kamera hareketleri, poligon modelleme, primitif modellerle çalışma gibi birçok konu hakkında detaylı bilgi edinebilir; subdiv modelleme, modelleme araçlarının kullanımı, layerlarla çalışma, referanslı çalışma,  Maya’da sahne düzeni ve hiyerarşi oluşturma, outliner kullanımı, gruplama, gizleme, kopyalama, pivot hareketlerinin kullanımı ve snapleme gibi birçok teknik konuda uzmanlaşabilirsiniz.

Simetri ile çalışmadan mirrorlama çalışmalarına, lattice deformer ve bend deformer kullanımından  live object ile quad draw çalışmalarına, organik modelleme uygulamalarından ileri düzey modelleme tekniklerine, UV uygulamalarından export seçeneklerine kadar, Maya’da 3D modellemeye dair bilmeniz gereken her şeyi öğreneceğiniz Maya Modelleme Hafta Sonu Eğitimi sonrasında yeni bir kariyerin kapılarını aralayabilirsiniz.

Kurs Müfredatı

Kurs Detayları

Kurs Süresi: 6 Hafta

Programlar: Autodesk Maya

Kontenjan: 12

Bize Ulaşın

Haziran 2019 : 15 Haziran 19 - 21 Temmuz 19

Demircan Taş

Maya Modelleme

Eğitmen: Demircan Taş 3D Generalist
Ders Günleri: Cumartesi - Pazar Ders Saatleri: 14.00-17.00 & 10.00-13.00