2D ANİMASYON

Animasyon sektörü her geçen gün popülerliğini artırırken, genç kuşakların bu yükselişteki alana gösterdiği ilgi de sürekli çoğalıyor. İzleyicisi oldukları çizgi film ve animasyonların yaratıcısı olmak ve hayal dünyalarında yarattıkları senaryo ve karakterleri gerçeğe taşımak isteyen birçok genç zihin, bu düşlerini gerçekleştirmek amacıyla animasyon eğitimlerine yöneliyor.

“Sen daha küçüksün, sonra öğrenirsin” gibi hız kesen yorum ve önyargılara meydan okuyup düşledikleri meslek için kendilerini yetiştirmeye karar veren birçok yetenekli çocuk ve genç, ideallerine ulaşmak için şimdiden harekete geçiyor.

Geleceğin profesyonelleri olmak için kollarını sıvayan, animasyon ve görsel efektler alanında kendini yetiştirmeyi düşleyen, yaratıcı yeteneğini geliştirip kendi animasyon çalışmalarını oluşturmak isteyen genç yetenekler, çocuklar için 2D animasyon eğitimimizde buluşuyor.

4 haftalık bir zaman dilimini kapsayan çocuklar için 2D animasyon eğitimimiz, gençlerin hayal güçlerini dijital dünyanın sınırsız imkanlarıyla birleştirmesini sağlıyor; uzman eğitmenler tarafından verilen uygulamalı dersler, katılımcılarımızın ilerleyen yaşlarda animasyon sektöründe çalışabilmeleri için gereken altyapıyı erkenden inşa etmelerine yardımcı oluyor.

Çocuklar için animasyon eğitimi programımıza kayıt olan genç katılımcılarımız görsel hikaye anlatımının temellerini kavrayıp animasyon becerilerini geliştirebilir, Adobe Photoshop ve Adobe Animate programları ile çalışmayı öğrenerek kendi görsellerini ve animasyonlarını oluşturabilir, karakter yapımı ve karakter canlandırmasının temellerini özümseyebilirler. Kurs süresince elde ettikleri donanım ile geleceklerine sağlam bir yatırım yapabilirler.

 

Kurs Detayları

Kurs Süresi: 4 Hafta

Programlar: Adobe Photoshop & Adobe Animate

Gereksinimler: Laptop

Kontenjan: 5

Bize Ulaşın