ÇOCUKLAR İÇİN EĞİTİM

Yetişkinler için bazı teknolojiler yeni olup benimsenmeleri için kimi zaman belirli bir adaptasyon süreci gerekse de, genç kuşaklar söz konusu olduğunda durum pek de böyle değil… Gelişmiş teknoloji dünyasında doğup kendilerini bildikleri andan itibaren bu dünyanın sunduğu araçlarla bir bütün olan genç zihinler, birçok teknoloji trendini ve bu trendlerin yarattığı yeni sektörleri çok daha berrak bir şekilde görebiliyor.

Yolcu olmak yerine, kaptan; izleyici olmak yerine yönetmen olma cesareti gösteren genç zihinlerin en çok rağbet gösterdiği alanların başında elbette animasyon sektörü geliyor. Yaratıcı alanlardaki önemi sürekli olarak artan animasyon ve görsel efektlere çocuk ve gençlerin gösterdiği ilgi sürekli artıyor. Bu popülerlik de çocuklar için animasyon eğitimi ihtiyacının doğmasına yol açıyor.

Anima Okul çocuklar için eğitim programlarımızda bu ihtiyacı karşılamayı, geleceğin sektör uzmanlarını yetiştirmeyi amaçlıyor; genç zihinlere yeteneklerini ortaya çıkarabilecekleri interaktif, yenilikçi ve demokratif bir ortam sunmayı hedefliyoruz.

Yaratıcılığını geliştirmek, izleyicisi olduğu animasyon ve çizgi filmlerin nasıl yapıldığını öğrenmek, pratik animasyon programlarıyla çalışmayı kavramak, sektör uzmanları tarafından eğitim almak, kendi geleceğine yatırım yapmak ve geleceğin mesleği olan animasyon ve görsel efektler alanında temelini geliştirmek isteyen her seviyedeki çocuğumuzu Anima Okul çocuklar için eğitim programlarına bekliyoruz.